کد خبر:244595
پ
عباس-قبادی
دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار:

ابلاغ رویه ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت

دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار، رویه ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت را به کلیه فعالین تجاری توزیع و فروش این مقاطع ابلاغ کرد.

دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار، رویه ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت را به کلیه فعالین تجاری توزیع و فروش این مقاطع ابلاغ کرد.

 

*** ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس قبادی در نامه‌ای به تاریخ ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹، خطاب به کلیه فعالین حوزه توزیع و فروش مقاطع طویل فولادی، آن‌ها را مکلف به ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت کرد که رویه آن نیز به پیوست ابلاغ شده است.

 
در این ابلاغیه آمده است: 
احتراماء با عنایت به ابلاغ شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فضولاد ۴ به شماره ٩۷۵۴۴ مورخ ۹۹/۸/۲۸ از سوی معاون محترم اقتصادی رلیس جمهور و در راستای اجرای بند ۱۶ از شیوه نامه مذکور  و همچنین بند ۱۱ از مصوبات نود و هفتمین جلسه کارگروه تتظیم بازاز ابلاغی طی نامه شماره ۶۰/۸۵۱۹۷ مورخ ۹۹/۰۴/۰۶ همانگونه که تولیدکنندگان شمش و اسلب فولادی طی ابلاغیه شماره ۶۰/۱۳۷۰۸۹ مورخ ۹۹/۰۶/۰۲ و نولید کنندگان مقاطع طوبل قولادی طی ابلاغیه شماره ۶۰/۱۸۴۲۷۶ مورخ ۹۹/۰۷/۲۸ مشمول ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت گردیده‌اند.
کلیه فمالین تجاری در زمینه توزیع و فروش محصولات طویل فولادی شامل انواع میله, میلگرد. تیرآهن, ناودانی. نیشی. سپری, تسمه و مفتول فولادی نیز مکلفند از تاریخ ۹۹/۱۰/۱ اطلاعات موجودی اولیه. قروش, صادرات. مصرف و ورود و خروج به/ از اثیار کالاهای مذکور خود را صرفاً مطابق رویه پیوست در سامانه جامع تجارت ww.ntsw.com ثبت kمایند.
لازم به ذکر است بر آساس این مصوبات. از این پس عملکرد فuالین پر لساس اطلاعاث ثبت شده در سامانه‌های فوق الذکر ارزیایی شده و سهمیه خرید این محصولات برای این اشخاص آعم از حقیقی و حقوقی متناسب با عملکرد آنها تعین خواهد شد.
همچنین چنانچه اشخاصی نسیت به ثبت اطلاعات مطابق این ابلاغیه اقذام نکرده و پا اطلاعاث صحیح را در ساماقه درج ننمایند به عتوان توزیع و فروش خارچ از شبکه به تهادهای تظارتی و قضایی معرفی میشوند.
 
 

*** اطلاع رسانی به شرکت‌ها 

 
 
دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار در پایان، آورده است:
به آگاهی میرساند مسئندات و قیلم‌های آموزشی مورد نیاز در صفحه سامانه جامع تجارث به آدرس  www.stsw.com و کاتال اطلاع‌رسانی و آموزش به آدرس foolad_nstw_ir موجود میباشد.
همچنین شماره تماس سامانه جامع تجارث به شماره ۷۵۴۹۲۰۰۰ -۰۲۱ داخلی ۱۵ آماده پاسخ گویی و راهنمایی شرکت‌ها میباشد.

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول