کد خبر:244213
پ
حامد شمس
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت رفاه:

واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی تا پایان آذرماه

رییس مرکز روابط عمومی وزارت رفاه، زمان واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشتی به حساب ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از افراد مشمول را پایان آذرماه اعلام کرد.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت رفاه، زمان واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشتی به حساب ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از افراد مشمول را پایان آذرماه اعلام کرد.

 

*** وام یک میلیون تومانی کرونایی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حامد شمس با اشاره به پرداخت وام یک میلیون تومانی کرونایی، اظهار داشت:

افراد شناسایی شده در این بخش توسط وزارت رفاه برای دریافت یارانه مشخص شدند و لیست آن‌ها در دو مرحله به سازمان برنامه و بودجه ارسال شد که در نهایت رقم وام یک میلیون تومانی توسط بانک مرکزی به حساب افراد سرپرست خانوار واریز شد.

در این بخش در مرحله اول، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر و در مرحله دوم یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر توسط وزارت رفاه مشخص و لیست آن‌ها برای سازمان برنامه و بودجه ارسال شد و در نهایت وام یک میلیون تومانی خود را دریافت کردند و پرونده وام یک میلیونی به افراد مشمول بسته شده است.

 

وی با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر پرداخت سرانه ۱۰۰ هزار تومانی به هر یک اعضای خانوار تا پایان سال، خاطرنشان کرد:

در این زمینه قرار است ۱۱ میلیون سرپرست خانوار شامل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تسهیلات ۱۰۰ هزار تومانی را در ماه‌های آذر، دی ، بهمن و اسفند دریافت کنند.

 

*** زمان واریز یارانه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس مرکز روابط عمومی وزارت رفاه در پایان پیرامون فرایند شناسایی خانواده‌های مشمول دریافت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشتی، بیان کرد:

لیست این افراد در مرحله نهایی شدن قرار دارد و در هفته جاری برای سازمان برنامه و بودجه ارسال خواهد شد.

افراد مشمول دریافت تسهیلات ۱۰۰ هزار تومانی نیز بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا شناسایی شده‌اند.

بر اساس برنامه‌ریزی تا پایان آذر رقم اشاره شده به حساب ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از افراد مشخص شده توسط وزارت رفاه واریز خواهد شد.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول