کد خبر:245234
پ
لیست قیمت جدید مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع در تهران
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

لیست قیمت جدید مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع در تهران

لیست قیمت مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع را در مناطق مختلف تهران برای متقاضیانی که به دنبال خرید ملکی بهتر از ملک کنونی خود هستند جمع آوری کرده است.

لیست قیمت مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع را در مناطق مختلف تهران برای متقاضیانی که به دنبال خرید ملکی بهتر از ملک کنونی خود هستند جمع آوری کرده است.

 

*** شروع دوره رکود معاملاتی و کاهش سرعت افزایش قیمت مسکن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برخی از افرادی که در بازارمسکن فعالیت دارند و جزو فعالان بخش مسکن حساب می‌شوند، در چند هفته اخیر با دیدن نشانه‌هایی از شروع دوره رکود معاملاتی و کاهش سرعت افزایش قیمت تصمیم به خروج از بازار مسکن گرفتند.

در نتیجه این اقدام بیشتر متقاضیانی که در ماه‌های گذشته فعالیت زیادی داشتند و می‌توان گفت عمده معاملات مسکن در ماه های گذشته با هدف سرمایه‌گذاری و از جانب فعالان مسکن بود، اکنون فعالیت خود را در بازارمسکن کم کرده‌اند و هنوز تصمیمی برای فعالیت جدید نگرفته‌اند.

مشاوران املاک در نقاط مختلف تهران عنوان می‌کنند که در حال حاضر حجم متقاضیانی که به قصد خرید خانه به مشاوران املاک مراجعه می‌کنند کم شده است.

اما همین حجم اندک باقی مانده، متقاضیانی هستند که قصد دارند با فروش ملک خود خانه‌ای بهتر کنند و ارزش دارایی خود را بالا ببرند.

این افراد با دیدن نشانه‌های کاهش سرعت افزایش قیمت‌مسکن، گمان می‌کنند که اکنون زمان مناسبی برای یافتن ملک مناسب است.

مشاوران املاک نیز بیشتر شدن فایل‌های چند سال ساخت را تحث تاثیر ورود این متقاضیان به بازارمسکن می‌دانند.

 

*** لیست قیمت مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، لیست قیمت مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع را برای این گروه از متقاضیان جمع آوری کرده است.

متقاضیان با مراجعه به لیست زیر می‌توانند از قیمت مسکن بیش از ۱۰۰ متر مربع در مقیاس یک متر در مناطق مختلف تهران آگاه شوند.

البته توصیه به این گروه از متقاضیانی که به دنبال خانه مناسب هستند و قصد دارند دارایی خود را تبدیل به احسن کنند این است که، ابتدا خانه و آپارتمان مناسب با بودجه و سایر معیارهایتان را پیدا کنید سپس اقدام به فروش ملک کنونی خود نمایید.

 

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول