کد خبر:244438
پ
شرکت مس
با حضور مدیرعامل شرکت مس و استاندار آذربایجان شرقی دو طرح در حوزه مسئولیت اجتماعی کلید خورد

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی/ کلنگ احداث مجتمع امدادی جاده خواجه ورزقان به زمین خورد

تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به امضا رسید.

تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به امضا رسید.

 

*** انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر محمدرضا پور محمد استاندار آذربایجان شرقی و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف ساخت و نوسازی مدارس در منطقه ورزقان و خاروانا به امضا رسید.

در آیین امضای تفاهم نامه مشارکت در احداث، و تجهیز مدارس منتخب در استان آذربایجان شرقی، انارکی محمدی رییس هیات مدیره شرکت مس، خانی فرماندار ورزقان، صدقی مدیرکل اداره نوسازی و تجهیز مدارس، پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، موسوی رییس دادگستری، مهرانی معاون مالی اقتصادی شرکت ملی مس، احمدیان معاون توسعه سرمایه انسانی و خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی و حوزه مدیرعامل و جمعی دیگر از مسئولان و مقامات استانی حضور داشتند.
بر اساس این گزارش، این تفاهم نامه که به امضا و تایید استاندار آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت مس، مدیرکل نوسازی آذربایجان شرقی و مدیر مجتمع مس سونگون رسید در راستای عمل به تعهدات شرکت مس در حوزه مسئولیت اجتماعی و ارتقای سطح اموزش در شهرستان ورزقان انجام شد.

 

*** کلنگ زنی مجتمع امدادی در بزرگراه خواجه ورزقان با حمایت شرکت مس

 

بر اساس این گزارش شهرستان ورزقان صبح امروز شاهد رویداد توسعه ای دیگری نیز بود. بر این اساس و بعد از امضای تفاهم نامه همکاری با اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت مس به همراه استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان و مقامات استانی کلنگ احداث اولین مجتمع امدادی چند منظوره کشور را در بزرگراه خواجه ورزقان را بر زمین زدند.

 

*** احداث بزرگراه خواجه ورزقان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است در اواخر سال گذشته بزرگراه خواجه ورزقان با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت و توسعه و آبادانی شهرستان ورزقان احداث گردید و اکنون برای ارتقای سطح امنیت، ایجاد هماهنگی بیشتر و کاهش مدت‌زمان حضور نیروهای امدادی در محل وقوع حوادث جاده ای، شرکت مس تصمیم به احداث یک مجتمع امدادی با تمامی امکانات و استانداردهای بالا گرفته است.

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول