کد خبر:244183
پ
قاچاق-کالا-
مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت:

ارسال ۷۰۰ پرونده قاچاق کالا به تعزیرات در آبان ۹۹

مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت از ارسال ۷۰۸ پرونده قاچاق کالا در سطح عرضه به تعزیرات حکومتی در آبان ‌ماه سال جاری خبر داد.

مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت از ارسال ۷۰۸ پرونده قاچاق کالا در سطح عرضه به تعزیرات حکومتی در آبان‌ ماه سال جاری خبر داد.

 

*** بررسی پرونده قاچاق کالا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، داریوش بهنود قاسمی پیرامون ارسال ۷۰۸ پرونده قاچاق کالا در سطح عرضه به تعزیرات حکومتی در آبان‌ماه سال جاری، ارزش این پرونده‌ها را بیش از ۴۸۲ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت:

در آبان‌ماه سال جاری از ۴۵ هزار و ۱۰۵ مورد از مراکز خرد و کلان در سطح عرضه بازرسی انجام شد و برای بیش از ۷۰۰ واحد صنفی متخلف صورت‌جلسه کشف تنظیم و پرونده تشکیل گردید و پرونده‌های متشکله جهت بررسی‌های بعدی به تعزیرات ارسال شد.

 

*** برخورد با متخلفان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت در پایان با اشاره به ارزش و پرونده‌های متشکله، بیان کرد:

تعداد بازرسی‌های کشف کالای قاچاق انجام شده از ابتدای سال تا پایان آبان ماه ۲۹۶ هزار و ۱۱۲، پرونده‌های متشکله تا پایان مدت مذکور ۵ هزار و ۸۵۷ مورد و ارزش پرونده‌های متشکله نیز بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال است که این آمارها حکایت از برخورد جدی و تشدید نظارت‌ها بر مقوله قاچاق‌کالا درسطح عرضه است.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول