کد خبر:243248
پ
نمایشگاه-تهران
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

کام فعالان بخش خصوصی صنعت نمایشگاهی، شیرین شد

انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌های بین المللی ایران و انجمن صنفی غرفه‌سازان رضایت خود را از بازگشایی مجدد فعالیت‌های نمایشگاهی اعلام کردند.

انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌های بین المللی ایران و انجمن صنفی غرفه‌سازان رضایت خود را از بازگشایی مجدد فعالیت‌های نمایشگاهی اعلام کردند.

 

*** قدردانی از بازگشایی مجدد نمایشگاه‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، انجمن  صنفی برگزار کنندگان نمایشگاهی و انجمن صنفی غرفه سازان که دارای بیش از ۵۰۰ عضو اعم از شرکت‌های برگزارکننده نمایشگاه و شرکت‌های خدمات نمایشگاهی و غرفه سازی هستند، طی مکاتباتی با مشاور وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران از اقدامات شرکت سهامی نمایشگاه‌ها پیرامون از سرگیری برگزاری رویدادهای نمایشگاهی و همچنین انتصا‌بات تخصصی در این شرکت تشکر و قدردانی کردند.

در بخشی از نامه‌های ارسالی این چنین آمده است:

صنعت نمایشگاهی کشور با حضور و مدیریت جنابعالی و همچنین اتخاذ سیاست های راهبردی جدید و علمی می تواند فضای جدیدی را در عرصه داخلی و بین المللی تجربه کند و با رویکردهای مناسب و همکاری مدیران و مسئولان شرکت مسیر ترسیم شده با سرعت بیشتری رو به پیشرفت حرکت خواهد کرد.

 

*** برگزاری مجدد نمایشگاه ‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ستاد ملی مقابله با کرونا، برای برگزاری نمایشگاه‌های جدید چند شرط و پروتکل بهداشتی را اعلام کرده و تنها در صورت رعایت آنها، امکان برگزاری نمایشگاه‌های جدید وجود خواهد داشت.

شرط نخست این است که شهر محل برگزاری نباید در حالت قرمز قرار داشته باشد و تنها در مناطق زرد و نارنجی امکان برگزاری نمایشگاه وجود دارد. همچنین تمام پروتکل‌های بهداشتی باید رعایت شوند و استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای تمام شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان الزامی خواهد بود.

ستاد ملی کرونا، کنترل کد ملی بازدیدکنندگان به منظور جلوگیری از ورود افرادی که تست کرونای مثبت داشته‌اند را نیز برای برگزاری نمایشگاه الزامی کرده و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی مناطق برگزاری نمایشگاه‌ها باید، به منظور نظارت و کنترل اجرای پروتکل‌ها با مسئولان برگزاری نمایشگاه‌ها هماهنگ باشند.

از ابتدای شیوع کرونا، جز مدتی کوتاه پس از موج نخست اجازه برگزاری نداشته‌اند و در ماه‌های گذشته اعتراض فعالان این حوزه نسبت به افزایش مشکلاتشان افزایش یافته است. پس از چند ماه توقف، این نخستین بار است که ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی را با شکل محدود صادر کرده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول