کد خبر:243528
پ
احتکار خودرو
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:

پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران لو رفت/ کشف ۷۴ دستگاه خودرو

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی یک پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران و کشف ۷۴ دستگاه خودروی احتکاری به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی یک پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران و کشف ۷۴ دستگاه خودروی احتکاری به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

 

*** پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران لو رفت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سردار علی ذوالقدری ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت:

در راستای طرح مبارزه با احتکار و اخلال گران اقتصادی، روز گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از وجود پارکینگ احتکار خودرو در یکی از مجتمع‌های تجاری غرب تهران مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

پس از هماهنگی قضائی، مأموران به پارکینگ مجتمع اعزام و در بازرسی از آن موفق به کشف ۷۴ دستگاه خودروی احتکاری شامل ۷۱ دستگاه خودروی مونتاژ داخل اعم از انواع پژو ۲۰۶،۴۰۵، پارس، سمند سورن، دنا معمولی، اچ سی کراس، پراید و سه دستگاه خودروی خارجی جک اس -۵ شدند.

 

وی با بیان اینکه براساس نظر کارشناسان، ارزش کالاهای احتکار شده حدود ۱۶۰ میلیارد ریال برآورد شده است، عنوان داشت:

در این خصوص یک متهم که مالک پارکینگ مذکور است تا بررسی تکمیلی موضوع و شناسایی سایر محتکران، دستگیر و به دادسرا معرفی شد.

 

*** عزم پلیس برای مبارزه با محتکران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با اشاره به عزم پلیس برای مبارزه جدی با محتکران، اظهار داشت:

پلیس عزم خود را برای مبارزه جدی با محتکران و ایجاد بستری آرام و به دور از هرگونه التهاب در جامعه به کار گرفته است، پیشگیری از جرایم نیازمند عزم همگانی است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول