کد خبر:243425
پ
۲۰۲۰۱۲۱۳۱۳۴۴۲۴۷۴۲ (۱)
مدیرعامل شرکت ارفع‌سازان:

ارفع‌سازان پیشرو در ارائه خدمات تولیدی و عمرانی

مدیرعامل شرکت ارفع‌سازان، این شرکت را پیشرو در ارائه خدمات تولیدی و عمرانی معرفی کرد.

مدیرعامل شرکت ارفع‌سازان، این شرکت را پیشرو در ارائه خدمات تولیدی و عمرانی معرفی کرد.

 

*** ارفع‌سازان پیشرو در ارائه خدمات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس پور افغان مدیرعامل شرکت ارفع‌سازان با بیان اینکه این شرکت وابسته به شرکت صنایع مس افق کرمان گفت:

ارفع‌سازان با حمایت و همراهی شرکت مس و با در اختیار داشتن بیش از ۱۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و نیروی انسانی مجرب خدمات مختلفی که مستقیما با خط تولید شرکت مس در ارتباط است را انجام می‌دهد.

با توجه به سال جهش تولید و استراتژی‌های شرکت مس در راستای افزایش تولید، پیش‌بینی افزایش درخواست خدمات از طرف کارفرما، دور از انتظار نبود، بنابراین شرکت ارفع‌سازان، آمادگی خود را با تلاش و کوشش تک تک کارکنان در همه حوزه‌های فعالیتی و قراردادی شرکت مس افزایش داد به طوری که همراهی پررنگ و شبانه روزی در اورهال مجتمع مس سرچشمه داشت.

 

وی در ادامه افزود: ارفع‌سازان در حال حاضر، از ظرفیت بسیار بالا در ارائه خدمات متنوع به حوزه صنعت و پروژه‌های عمرانی برخوردار است و این مجموعه از ابتدای سال جاری تا کنون به رغم محدودیت‌های ایجاد شده با توجه به شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم درخصوص انجام کلیه خدمات بدون هرگونه تاخیر به انجام رساند.

 

*** انجام عملیات سرمایش تدریجی سرباره

 

مدیرعامل شرکت ارفع سازان با اشاره به جذب قرارداد انجام عملیات سرمایش تدریجی سرباره حاصل از کارخانه ذوب مجتمع مس سرچشمه، ادامه داد:

ارائه خدمات بیش از سی و شش هزار ساعت در حوزه ماشین آلات، جرثقیل و لیفتراک و تامین بیش از نه میلیون لیتر انواع سوخت شامل بنزین، گازوئیل، مازوت(نفت کوره) و نفت سفید و اجرای پروژه عملیات رنگ‌آمیزی مخازن سوخت مجمع مس سرچشمه از مهمترین اقدامات این شرکت از ابتدای سال جاری تا‌کنون بوده است.

 

*** شرکت ارفع سازان و حضور فعال در پروژه های ساختمانی

 

پورافغان در ادامه بیان داشت:

مجموعه شرکت ارفع سازان از سال گذشته با رویکرد ورود به پروژه های ساختمانی و تاسیساتی، گام‌های اساسی برداشته است و امروز با افتخار با اخذ گرید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، بازوی توانمندی در این زمینه در کنار مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران می باشد.

تقویت دفتر فنی شرکت، انجام بیش از ۳۰۰۰ دستور کار در حوزه تاسیسات شهر مس سرچشمه و کارخانه و انجام بیش از ۵,۰۰۰ دستور کار ابنیه صنعتی و عملیات عمرانی در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ و جذب پروژه احداث مجموعه آموزش تخصصی و محوطه سازی زمین تمرین پرسنل واحد آتش نشانی و امداد مجتمع مس سرچشمه از مهمترین اقدامات این شرکت در حوزه فعالیتهای عمرانی، ساختمانی و تاسیساتی است.

 

*** پروژه های در حال انجام

 

مدیرعامل شرکت ارفع‌سازان به پروژه های در حال انجام این شرکت اشاره کرد و گفت:

توسعه دراپ باکس C و اصلاح لوله های باطله کارخانجات تغلیظ و تعمیرات اساسی ساختمان نیروگاه حرارتی مجتمع مس سرچشمه و احداث ساختمان‌ها و مکان‌های وابسته به پهنه ورودی مجتمع مس سرچشمه از پروژه های در حال انجام این شرکت است.

پورافغان با اشاره به اینکه شرکت ارفع سازان به منظور ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر در حوزه‌های خدمات ماشین‌آلات سنگین، نیمه سنگین، لیفتراک و جرثقیل بوده برنامه‌ریزی دقیقی جهت تامین و نوسازی ناوگان ماشین‌آلات و لیفتراک‌ها و همچنین افزایش آماده به کاری تجهیزات داشته است، اظهار داشت: در این راستا، تعداد ۵ دستگاه جرثقیل با ظرفیت‌های ۱۰، ۲۵، ۵۰ و ۱۶۰ تن به ناوگان حمل و نقل شرکت اضافه شده است.

 

*** بهره‌وری چند برابری در زمینه ماشین‌آلات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ارفع‌سازان در پایان با توجه بیشتر به سیستم نگهداری و تعمیرات و به کارگیری تعمیرکاران خبره در زمینه ماشین‌آلات شاهد بهره‌وری چند برابری در این زمینه بوده‌ایم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول