کد خبر:243061
پ
استارت‌آپ
معاون علمی و فناوری رییس جمهور:

استفاده از استارتاپ‌های کوچک، بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم‌های صنعتی

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم‌های صنعتی را استفاده از استارتاپ ‌های کوچک برشمرد.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم‌های صنعتی را استفاده از استارتاپ ‌های کوچک برشمرد.
 

*** تزریق نوآوری در صنعت با استفاده از استارتاپ های کوچک

 
به گزارش خبرگزاری صنایع، سورنا ستاری در آیین رونمایی از شیرهای دروازه‌ای متروکاندوئیت ۴۲ اینچ ۶۰۰ که توسط شرکت گداختار اراک با کارفرمایی شرکت مهندسی توسعه نفت جهت استفاه در پروژه خط لوله گوره – جاسک ساخته شده، اظهار کرد:
همکاری و تلاش سیستم دولتی و بخش خصوصی در راستای اجرای این پروژه قابل تقدیر است، بویژه اینکه خط لوله گوره جاسک یکی پروژه‌های اصلی وزارت نفت است.
 
وی با اشاره به روش های جدیدی که در توسعه تکنولوژی استفاده می‌شود و نگاه جدید جوانان به صنعت و تولید افزود:
یکی از مسائل مهم در شرکت‌های بزرگ چگونگی تزریق نوآوری در صنعت است چراکه اگر این نوآوری در صنعت تزریق نشود در نهایت با اتفاقات و معضلاتی که در شرکت‌های بزرگ اراک ایجاد شده مواجه خواهیم شد.
به طوری که شرکت بزرگ می‌شود، اما نمی‌تواند نوآوری و تنوع محصولی در سیستم و جهان جدید داشته باشد، بر این اساس بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های کوچک است.
 

*** همکاری شرکت ماشین‌سازی و گداختار

 
ستاری با اشاره به همکاری شرکت ماشین‌سازی و گداختار، تصریح کرد:
همکاری شرکت ماشین‌سازی و گداختار در این راستا که از دو سال پیش آغاز شده به عنوان یک نگاه جدید می‌تواند یک الگو برای استان و کشور باشد که چگونه یک شرکت بزرگ می‌تواند نوآوری جذب کند.
 
وی در ادامه افزود:
گسترده شدن یک شرکت می‌تواند سبب گستردگی تمامی ابعاد آن و سخت شدن ایجاد یک محصول جدید باشد و قطعا واحدهای آلاینده داخل شرکت نیز نمی‌توانند تاثیرگذاری مناسب را داشته باشند.
ابتکاری که امروز رخ داده و شرکت مشترکی در قالب همکاری این دو واحد صنعتی ایجاد شده، بسیار مبارک است و به نتیجه رساندن این اقدام بزرگ بسیار ارزشمند است و در بخش خصوصی احتیاج به یک جسارت و باور درست دارد که امیدواریم خیر و برکت این اقدام برای تمام کشور رقم بخورد.
 

*** شتاب‌دهنده کسب و کار

 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون علمی و فناوری رییس جمهور در پایان پیرامون تزریق نوآوری در صنعت، اظهار داشت:
تبدیل شرکت ماشین سازی و شرکت گداختار به شتاب‌دهنده کسب و کار و ایجاد یک شرکت مشترک اتفاق مبارکی برای جوانان فعال در استارتاپ های کوچک است، همچنین تنوع کار و محصول، زمانی رخ می‌دهد که مکانیسم تزریق نوآوری به درستی در شرکت ایجاد شود.
 
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول