کد خبر:241443
پ
برق
خبرگزاری صنایع گزارش می‌هد:

صدور اولین قبض دیجیتال برق توسط شرکت توانیر

شرکت توانیر از این پس در راستای تحقق اهداف خود در طرح برق امید، نسبت به صدور قبض جدید برق با عنوان قبض دیجیتال در سامانه برق من اقدام خواهد کرد.

شرکت توانیر از این پس در راستای تحقق اهداف خود در طرح برق امید، نسبت به صدور قبض جدید برق با عنوان قبض دیجیتال در سامانه برق من اقدام خواهد کرد.

 

*** قبض برق دیجیتال در سامانه برق من

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت توانیر در راستا اهداف مورد نظر خود در طرح برق امید نسبت به ارائه نمونه جدید قبض برق دیجیتال در سامانه برق من اقدام کرد.

بر اساس جزئیات مندرج از این قبض، علاوه بر تعیین میزان مصرف شما، متوسط مصرف هر ماه مشتران با متوسط مصرف مشترکان هم جوار و متوسط مصرف شهر مشترک مقایسه می‌شود.

بر اساس محتوای مندرج در قبض دیجیتال جدید توانیر، امکان مقایسه مصرف هر مشترک با دوره مشابه مصرف در سال ۹۸ نیز مهیا است.

 

*** رده مصرفی در قبض جدید مشخص خواهد شد

 

گفتنی است، در قالب گزاره‌های متنی تعبیه شده در قبض جدید، رده مصرف شما مبنی بر پر مصرف، خوش مصرف و کم مصرف تعیین شده و کل تعداد مشترکینی که کمتر از میزان مصرف مندرج در قبض نسبت به استفاده از قبض اقدام کرده‌اند نیز مشخص می‌شوند.

همچنین طی هشدارهای مندرج در این قبض، در شرایطی که که هر مشترک بیشتر از متوسط مصرف خود در هر ماه نسبت به استفاده از انرژی برق اقدام کند، از درصد ازدیاد مصرف خود با خبر خواهد شد.

 

*** هزینه برق مشترکان کم مصرف رایگان است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با توجه به اینکه در طرح برق امید، هزینه برق مشترکان کم مصرف رایگان است، لذا در شرایطی که هر مشترک شامل تخفیف ۱۰۰ درصدی برق شود نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای در این زمینه نخواهد داشت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 13 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول