کد خبر:241652
پ
شرکت مس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

انتصاب محمد جواد خلیلی به عنوان مشاور مدیر عامل و مدیر گروه روابط‌ عمومی شرکت مس

با حکم مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران محمد جواد خلیلی به‌ عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

با حکم مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، محمد جواد خلیلی به‌ عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

 

*** انتصاب محمد جواد خلیلی به مدیر گروه روابط‌ عمومی شرکت مس 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت مس ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر پیشین گروه روابط عمومی در ارتقای جایگاه روابط عمومی شرکت مس در این پیام آورده است:

نظر به تعهد، تجارب و تخصص جنابعالی بدین‌وسیله به سمت مشاور اینجانب و مدیر گروه روابط عمومی و حوزه مدیرعامل منصوب می‌گردید.
تعامل سازنده با کارکنان متعهد و پرتلاش شرکت و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود درون و برون‌سازمانی در پیشبرد اهداف عالیه و ارتقای جایگاه شرکت ملی صنایع مس ایران در جامعه رسانه‌ای کشور مورد نظر اینجانب می‌باشد.

 

*** عملکرد موفقیت آمیز شرکت‌مس 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چندی پیش معاون مالی اقتصادی شرکت‌ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه تحقق برنامه‌های اقتصادی در شرایط کنونی نیازمند تصمیم گیری‌های جسورانه، پذیرفتن ریسک‌ها و تلاش‌های فراوان است، گفت:

شرکت‌مس در نیمه نخست سال جاری با پشتیبانی و حمایت‌های مدیرعامل شرکت‌مس نه تنها قادر شده است که اهداف مالی و بودجه‌ای خود را محقق کند، بلکه با برداشتن گام‌هایی بلند، توانسته که فراتر از اهداف پیش‌بینی‌شده خود پیش برود.

 

کیارش مهرانی با بیان این مطلب اظهار داشت:

پیشی گرفتن شرکت‌مس از اهداف مالی و بودجه‌ای، در حالی روی داده است که در دو ماه ابتدایی سال با رکود اقتصادی به دلیل شیوع بیماری کرونا و سقوط بازارهای جهانی روبه‌رو بوده‌ایم.
در ۶ ماه نخست سال جاری حدود ۱۶۰ هزار تن کاتد به فروش رسیده و براساس این آمار شرکت‌ملی مس فراتر از چشم‌انداز شرکت به پیش رفته‌ است، همچنین بیش از ۱۴۰ هزار تن کاتد و مفتول تولید شده‌ و در حال حاضر فروش شرکت از تولید آن پیشی گرفته است.

بر پایه آمار برنامه‌های شرکت ملی‌مس در نیمه نخست سال‌جاری براساس بودجه‌ریزی برنامه‌ریزی‌شده محقق شده است و براساس بودجه خوش‌بینانه به ۲۸۰ هزار تن کاتد نیز دست خواهد یافت.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول