کد خبر:241287
پ
دست‌یابی به رکورد تولید ماهانۀ آهک دانه‌بندی‌شده در شرکت فولاد سنگ مبارکه
رئیس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولاد سنگ:

دست‌یابی به رکورد تولید ماهانه آهک دانه‌بندی‌شده در شرکت فولاد سنگ مبارکه

رئیس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولاد سنگ از کسب رکورد قابل‌ توجه تولید ۹۸ هزار و ۳۲۵ تن سنگ‌آهک دانه‌بندی در این شرکت در آبان‌ماه گذشته خبر داد.

رئیس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولاد سنگ از کسب رکورد قابل‌توجه تولید ۹۸ هزار و ۳۲۵ تن سنگ‌آهک دانه‌بندی در این شرکت در آبان‌ماه گذشته خبر داد.

 

*** کسب رکورد تولید ماهانه آهک در شرکت فولاد سنگ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد کریمی، با بیان این مطلب، اظهار کرد:

این موفقیت هم‌زمان با سال جهش تولید و با تلاش و ممارست یاران و همراهان جبهۀ تولید، اعم از مدیران، رؤسا، کارکنان خدوم واحد خردایش و همراهی و پشتیبانی بی‌دریغ واحدهای استخراج، فنی و تعمیرات و خدماتی در شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکه به دست آمده است.

اهمیت این رکورد از آن جهت است که در سابقه سی‌سالۀ فعالیت این شرکت دست‌یابی به این مقدار از سنگ‌آهک دانه‌بندی‌شده بی‌سابقه بوده است.

 

رییس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولاد سنگ با اشاره به تاریخچۀ شرکت فولاد سنگ یادآور شد:

با شروع ساخت شرکت فولاد مبارکه، از سال ۱۳۶۰ عملیات اکتشاف کانسار سنگ‌آهک نیز آغاز شد و پس از مرحلۀ گمانه‌زنی و اکتشاف، منطقۀ حوض‌ماهی در جوار مجتمع فولاد مبارکه به‌عنوان معدن تجهیز و در سال ۷۰ شرکت معدنی و صنعتی حوض‌ماهی متولد شد. 

پس از آن بود که این شرکت با محول شدن مسئولیت‌های جدید در خصوص تأمین کلیۀ مواد معدنی مورداستفاده در شرکت فولاد مبارکه به‌عنوان بزرگ‌ترین فولادساز خاورمیانه، در سال ۹۰ با عنوان شرکت معدنی و صنعتی فولاد سنگ مبارکۀ اصفهان فصل نوینی از فعالیت خود را آغاز کرد.

 

وی مأموریت این شرکت را تأمین مواد اولیه موردنیاز صنعت فولاد شامل سنگ‌آهک، آهن و دولومیت با تمرکز بر نیازهای گروه فولاد مبارکه عنوان و خاطرنشان کرد:

با برنامه‌ریزی، مدیریت فرایندها، تلاش بی‌وقفه، درک متقابل یکدیگر، استفادۀ مؤثر از مکانیسم‌ها و به‌ویژه کاهش توقفات توانستیم رکورد ماهانۀ تولید را در آبان ماه، با تولید ۹۸ هزار و ۳۲۵ تن سنگ‌آهک دانه‌بندی (مجموع محصولات سنگ‌آهک دانه‌بندی با سایزهای ۷۰-۳۵ میلی‌متر و ۵۰-۱۸ میلی‌متر) محقق سازیم.

 

*** بهبود مستمر گروه فولاد مبارکه و شرکت فولاد سنگ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولادسنگ در پایان کسب این رکورد غرور آفرین را در شرایط بحرانی ناشی از فراگیر شدن ویروس کرونا و نیز تحریم‌های ظالمانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد با یاری خداوند و همت و تلاش هرچه بیشتر کارکنان، همچنان شاهد برداشته شدن گام‌های مؤثر در مسیر تعالی و بهبود مستمر گروه فولاد مبارکه و شرکت فولادسنگ باشیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول