اخبار برگزیده

کد خبر:240922
پ
صادرات رب گوجه فرنگی
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات:

صادرات رب گوجه فرنگی تا پایان آذر مجاز است

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات از مجاز بودن صادرات رب گوجه فرنگی در بسته‌بندی و احجام مختلف تا پایان آذر ماه خبر داد.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات از مجاز بودن صادرات رب گوجه فرنگی در بسته‌بندی و احجام مختلف تا پایان آذر ماه خبر داد.

 

*** صادرات رب گوجه تا پایان آذر مجاز است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سعید عباسپور، طی نامه‌ای به گمرک اعلام کرده که صادرات رب گوجه فرنگی در بسته بندی و احجام مختلف با رعایت ضوابط مقررات صادرات و واردات تا پایان آذر ماه بلامانع است.

گفتنی است، پیش‌تر هم صادرات رب اسپتیک (نه فله) تا پایان آبان ماه آزاد شده بود.

 

 

*** خرید ۸۵۰۰ تن گوجه 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چندی پیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان در خصوص خرید ۸۵۰۰ تن گوجه فرنگی تولیدی کردستان به صورت تضمینی، اظهار کرد:

 در راستای حمایت از تولیدکنندگان گوجه فرنگی استان سازمان جهاد کشاورزی کردستان با متولی گری تعاون روستایی نسبت به خرید گوجه فرنگی از کشاورزان استان که عمدتاً در شهرستان کامیاران و قروه و دهگلان می‌باشد اقدام کرد.

کارخانجات صنایع تبدیلی در کرمانشاه و دهگلان طرف‌های قرارداد جهاد کشاورزی استان کردستان در خرید گوجه فرنگی کشاورزان می‌باشند.

 

محمد فرید سپری در پایان، افزود:

 طبق توافق انجام شده با کارخانه‌ها هر کیلو گوجه فرنگی با قیمت هزار تومان به فروش خواهد رفت که ۸۰۰ تومان آن را کارخانه و مابقی را دولت به کشاورزان پرداخت می‌کند.

کل گوجه فرنگی خریداری شده از طرف کارخانجات تولید رب گوجه فرنگی ۷ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۲۷۶ کیلوگرم بوده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول