کد خبر:240851
پ
سیاوش افضلی
مدیرعامل شرکت دخانیات:

تحقیق و تفحص مجلس درباره‌ی صنعت دخانیات

مدیرعامل شرکت دخانیات خواستار تحقیق و تفحص مجلس از تمام صنعت دخانیات شد.

مدیرعامل شرکت دخانیات خواستار تحقیق و تفحص مجلس از تمام صنعت دخانیات شد.

 

*** حل مشکلات صنعت‌دخانیات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیاوش افضلی در خصوص صنعت‌دخانیات‌، اظهار داشت:

طرحی در خصوص تحقیق و تفحص از شرکت‌دخانیات در مجلس مطرح شده تا موانع و مشکلات فعالیت این مجموعه برطرف شود در حالی که شرکت دخانیات‌تنها یک چهلم این‌صنعت را در اختیار دارد، برای حل مشکلات این حوزه باید به کل صنعت پرداخته شود.

طرحی در خصوص تحقیق و تفحص از شرکت‌دخانیات در مجلس مطرح شده است تا به بررسی مشکلات و شناسایی موانع فعالیت مجموعه‌دخانیات پرداخته شود.

این حق نمایندگان مجلس است تا در مورد شرکت دخانیات تحقیق و تفحص کنند، البته ما هم از این تحقیق و تفحص استقبال می‌کنیم و به آن به چشم یک فرصت نگاه می‌کنیم.

سوال مهم این است که ما وقتی می‌گوییم تحقیق و تفحص از شرکت‌دخانیات با ۱۰ تا ۱۵ درصد از سهم بازار، در واقع مشکلی از صنعت را حل نمی‌کنیم و اگر قرار است تحقیق و تفحصی برای برطرف شدن مشکلات و به صورت واقعی انجام شود باید کل صنعت‌دخانیات مورد بررسی قرار گیرد.

پیشنهاد ما انجام تحقیق و تفحص از صنعت دخانیات است چرا که در حال حاضر سالانه نزدیک به ۴۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی در این صنعت وجود دارد و تنها یک چهلم آن متعلق به شرکت دخانیات است.

 

*** بررسی صنعت دخانیات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت‌دخانیات در پایان پیرامون تحقیق و تفحص از صنعت‌دخانیات، تصریح کرد:

اگر قرار است این تحقیق و تفحص منتهی به نتایج مثبت شود یک بررسی از همه صنعت‌دخانیات باید صورت گیرد و سوال اصلی اینجاست که چرا تحقیق و تفحص در مورد دخانیات باید تنها از یک جزء کوچک این صنعت انجام شود.

در صورت اجرای تحقیق و تفحص از صنعت‌دخانیات نه تنها موارد بسیاری اصلاح خواهد شد بلکه می‌توان در سطح ملی، دغدغه‌های کلان را هم پاسخ داد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول