کد خبر:240428
پ
صالحی نیا
رییس هیئت عامل ایدرو:

کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات

رییس هیئت عامل ایدرو از کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین‌کنندگان داخلی خبر داد.

رییس هیئت عامل ایدرو از کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین‌کنندگان داخلی خبر داد.

 

*** کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک‌سازی قطعات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن صالحی نیا تمرکز بر توسعه محصول، طراحی زیبا و بهبود کیفیت از طریق تعامل حوزه تحقیق و توسعه این خودرو سازی با مراکز دانش بنیان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت:

حداکثر مشترک سازی قطعات خودروهای هر پلتفرم به رونق زنجیره تامین و توان افزایی سازندگان قطعات و همچنین کاهش قیمت تمام شده بدلیل صرفه های واحد مقیاس و حفظ حقوق مشتریان می انجامد.

در راستای راهبرد جهش تولید شاهد اجرای مناسب سیاست‌گذاری انجام شده وزارت صنعت و ایدرو در این خودروسازی بوده ایم به گونه ای که در ۸ ماهه سال ۹۹ افزایش تولید ۶۰ درصدی معادل حدود ۱۲۰ هزار دستگاه نسبت به سال ۹۸ اتفاق افتاده است.

با ادامه این روند شاهد بهبود و شتاب بیشتر پاسخ به تقاضای مصرف‌کنندگان و کاهش التهاب های سوداگرانه بازار خواهیم بود.

 

*** اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین کنندگان داخلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس هیات عامل ایدرو، در پایان پیرامون اقدامات انجام شده در توسعه کیفی محصولات جدید در دست ساخت ایران خودرو اشاره کرد و اظهار داشت:

در بعد جهش کیفی تولید نیز با وجود تنگناهای تحریم و شرایط کرونا ، ارتقا کیفیت موتور خودروها و حرکت به سمت مصرف سوخت کمتر و تطابق با استاندارد های بسیار بالاتر ایمنی را در طراحی محصولات جدید شاهد هستیم که امیدواریم با عرضه این محصولات به بازار افزایش رضایت مصرف‌کنندگان را شاهد باشیم .

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول