کد خبر:239444
پ
رزم حسینی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

وزیر صنعت در شبکه خبر

وزیر صنعت با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به سوالات مرتبط با حوزه مسئولیت خود، پاسخ می‌دهد.

وزیر صنعت با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به سوالات مرتبط با حوزه مسئولیت خود، پاسخ می‌دهد.

 

*** وزیر صنعت در شبکه خبر 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، ۱۱ آذر ماه با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به سوالات مرتبط با حوزه مسئولیت خود در حوزه صنعت، معدن و تجارت پاسخ می‌دهد.

در برنامه تیتر امشب شبکه خبر که هر شب به صورت زنده ساعت ۲۲:۱۵ به روی آنتن می‌رود به احتمال زیاد، رزم حسینی به سوالاتی پیرامون اقدامات وزارت صمت برای تنظیم بازار، نهاده‌های دامی، اقدامات صورت گرفته برای تنظیم بازار محصولات فولای، ترخیص کالاهای رسوبی در گمرکات کشور، سامانه جامع  تجارت و نقش آن در توسعه تجارت کشور، بازار خودرو و تولید محصولات مرتبط با کرونا، پاسخ داد.

البته مواردی همچون اقدامات صورت گرفته برای ارتقای کیفیت محصولات تولید داخل و جهش تولید می‌تواند به عنوان مبنای برنامه‌ها و اقدامات وزارت صمت مورد بررسی قرار گیرد.

نقش شیرین سازی آب برای استفاده از  آب دریا در صنعت نیز موردی است که می‌طلبد مجری شبکه خبر پیرامون آن از وزیر صنعت سوال کند.

 

*** رزم‌حسینی وزیرصنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ۸ مهر ماه، جلسه رای اعتماد به علیرضا رزم‌حسینی گزینه پیشنهادی دولت به مجلس برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور نمایندگان مجلس یازدهم برگزار شد.

پس از سخنرانی نمایندگان موافق و مخالف وزیر پیشنهادی دولت، رزم‌حسینی به دفاع از خود پرداخت و سپس جلسه رای گیری برگزار شد.

در نهایت، علیرضا رزم حسینی توانست با کسب ۱۷۵ رأی موافق، ۸۰ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع، رای اعتماد نمایندگان مجلس را کسب و به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت دوازدهم راهی خیابان سمیه شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول