کد خبر:239490
پ
۱۹
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

معرفی سرپرست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق کشور

سرپرست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق کشور با حضور مدیر عامل فولاد خراسان معرفی شد.

سرپرست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق کشور با حضور مدیر عامل فولاد خراسان معرفی شد.

 

*** معرفی سرپرست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با حضور دکتر کسری غفوری مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و جمعی از اعضای هیأت مدیره این شرکت، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مهندس عارف نیا، جناب دکتر امیر اکبری، به عنوان سرپرست شرکت «تهیه و تولید مواد معدنی شرق کشور (سنگان)» معرفی و آغاز به کار کرد.

چند روز پس از آن که مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان خبر خوشِ از سرگیری ساخت کارخانه کنسانتره سنگ آهن فولاد خراسان را در منطقه سنگان خواف اعلام کرد، امیر اکبری که چهره‌ای علمی و اجرایی است، مدیریت این شرکت را به‌دست گرفت.

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق، پروژه احداث کارخانه کنسانتره فولاد خراسان را بر عهده دارد.

سرپرست جدید شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق، دانش‌ آموخته دکتری تخصصی مهندسی شیمی است و علاوه بر سوابق علمی گوناگون در حوزه تدریس، تحقیق و انتشار مقالات معتبر علمی، عضویت در هیأت مدیره چندین شرکت بزرگ تولیدی و صنعتی را نیز در کارنامه دارد.

 

*** سوابق اکبری 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اکبری، پیش از این عضو هیات مدیره شرکت پالایش نفت بندرعباس بوده و علاوه‌ بر آن، سمت‌هایی همچون عضویت در هیات مدیره هلدینگ بهامین وابسته به بنیاد برکت، شرکت فنی مهندسی لبان محاسبان، شرکت تولید لوله‌های کربنی و نیز مدیریت توسعه در شرکت‌های صنعتی دریایی ایران (خصدرا) و شرکت نفت پتروگهر را در پیشینه کاری خود دارد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول