کد خبر:239064
پ
serve-image
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

ابلاغ پیش دریافت ۱۰ درصدی خرید ورق فولادی در بورس کالا

بورس کالا، پیش دریافت ۱۰ درصدی خرید ورق فولادی را ابلاغ کرد.

بورس کالا، پیش دریافت ۱۰ درصدی خرید ورق فولادی را ابلاغ کرد.

 

*** پیش دریافت خرید ورق فولادی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بورس کالا تغییر میزان پیش دریافت خرید ورق فولادی به ۱۰ درصد را از ۱۱ آذر تا اطلاع ثانوی به مدیران عامل شرکت‌های کارگزاری ابلاغ کرد.
به گزارش مدیرت بازرسی و امور اعضای شرکت بورس کالای ایران، تغییر میزان پیش دریافت خرید ورق فولادی را به مدیران عامل شرکت‌های کارگزاری ابلاغ کرد.
براین اساس از ۱۰ آذر میزان پیش دریافت خرید ورق فولادی در بورس کالا تا اطلاع ثانوی ۱۰ درصد است.

 

*** فروش ملک وزارت دفاع در بورس کالا

 

نخستین ملک وزارت دفاع واقع در شهرستان دماوند، دشت مشاء به مساحت ٣۶٢٣ مترمربع و با قیمت پیشنهادی ۱۳میلیارد تومانی عرضه کننده در بورس کالا به فروش رفت.

این نخستین عرضه ملک در بورس کالا از سوی یک وزارتخانه بود که وزارت دفاع ورود به شیوه حراج الکترونیک املاک در بورس کالا را در راستای اجرای یکی از مصوبات دولت و بستر سازی برای سایر نهادهای دولتی، فروش املاک و اراضی در اتاقی شیشه ای و شفاف و کنار گذاشتن روش سنتی مزایده املاک اعلام کرده است.

پیش از این، قیمت پایه پیشنهادی این زمین در حالی ۱۳ میلیارد تومان اعلام شده بود که تضمین متقاضیان خرید برای شرکت در حراج مبلغ ۳۹۰ میلیون تومان (۳ درصد قیمت پیشنهادی فروشنده) بصورت واریز وجه نقد یا تودیع ضمانت نامه بانکی در نظر گرفته شده است.

مهلت واریز وجه تضمین و ثبت درخواست جهت شرکت در حراج نیز تا پیش از پذیرفته شدن بهترین قیمت پیشنهادی و انجام معامله خواهد بود.

 

*** نحوه تسویه 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نوع تسویه این عرضه که ۹ آذر ماه در تابلوی املاک و مستغلات بورس کالا انجام می شود بصورت نقدی و اعتباری بوده و خریدار نهایی به عنوان برنده حراج، ظرف ۱۰ روز کاری بعد از تاریخ انجام معامله فرصت دارد ۴۰ درصد بخش نقدی را به حساب عملیاتی بورس کالا واریز کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول