کد خبر:239029
پ
مدیرعامل بورس تهران
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

مدیرعامل بورس تهران مشخص شد

با تصمیم هیئت مدیره شرکت بورس تهران ،علی صحرایی مجدد به عنوان مدیر عامل بورس تهران انتخاب شد.

با تصمیم هیئت مدیره شرکت بورس تهران، علی صحرایی مجدد به عنوان مدیر عامل بورس تهران انتخاب شد.

 

*** تعیین مدیرعامل بورس تهران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، درحالی تعیین مدیرعامل بورس‌تهران از اوایل ماه آبان ماه به یکی از موضوعات مورد توجه فعالان بازار قرار گرفته بود که بعد از برگزاری چند جلسه هیئت مدیره شرکت بورس‌تهران در هفته‌های قبل، امروز بالاخره این ابهام برطرف و علی صحرایی برای دو سال دوم از اوایل مهر ۹۷ در سمت مدیرعاملی بورس‌تهران ابقا شد.
پیش از این نام چندین نفر برای انتخاب به عنوان مدیرعامل بورس‌تهران مطرح شده بود، اما در نهایت با تصمیم هیات مدیره بورس‌تهران،علی صحرایی در ساختمان سعادت آباد ماندگار شد.

*** تحصیلات و سوابق کاری علی صحرایی

 

صحرایی مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه صنعت نفت و کارشناسی ارشد را از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک دکترای حرفه‌ای عالی مدیریت کسب و کار با گرایش حسابداری DBA را اخذ کرده است.

وی مرداد ۷۷ در سازمان کارگزاران بورس در سمت کارشناسی مدیریت بررسی سهام و طرح‌ها و اردیبهشت ۸۱ در سمت کارشناس مسئول بازرسی و بازار قرار گرفت.

پس از آن در مرداد ۸۳ در سمت کارشناس مسئول عملیات و نظارت بر بازار حضور یافت.
پس از تصویب قانون جدید بازار و شکل گیری ساختار جدید بازار سرمایه، در اسفند ۸۵ با سمت مدیر بازار به فعالیت در بورس تهران ادامه داد. سپس از آذر ۹۰ تا مهر ۹۷ معاونت بازار را برعهده داشت.

*** ترکیب هیئت مدیره جدید بورس تهران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع  ترکیب هیئت مدیره جدید بورس تهران شامل، مهدی سدیدی از صندوق بازنشستگی بانک‌ها، محمدرضا محسنی مدیرعامل سابق سپرده‌گذاری مرکزی از بانک آینده، علی شیرازی از سرمایه‌گذاری صبا تامین، جواد عشقی نژاد از سرمایه‌گذاری اهداف، بوستانی از کانون نهاد‌های سرمایه‌‌گذاری ایران، امیری از سرمایه‌گذاری تدبیر و امیر تقی‌خان تجریشی از سرمایه‌گذاری توسعه ملی می‌شود.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول