کد خبر:239074
پ
فولاد مبارکه
امام ‌جمعۀ شهرستان مبارکه:

کار جهادی در فولاد مبارکه قابل‌ ستایش است

امام ‌جمعۀ شهرستان مبارکه اقدامات صورت ‌گرفته در شرکت فولاد مبارکه را مایۀ افتخار و قابل ستایش خواند.

امام ‌جمعۀ شهرستان مبارکه اقدامات صورت ‌گرفته در شرکت فولاد مبارکه را مایۀ افتخار و قابل ستایش خواند.

 

*** دیدار مدیران شرکت فولاد مبارکه با امام جمعه شهرستان مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه عباس اکبری محمدی عضو هیئت‌مدیره و معاون نیروی انسانی و ایرج ترابی مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با حضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی، امام‌جمعۀ شهرستان مبارکه، ضمن عرض تبریک هفتۀ بسیج، به ارائۀ گزارش اقدامات و دستاوردهای این شرکت در سال جهش تولید پرداختند.

 

*** اقدامات صورت ‌گرفته در فولاد مبارکه مایۀ افتخار است

 

امام‌جمعۀ شهرستان مبارکه در این دیدار صمیمی اظهار داشت:
اقدامات صورت ‌گرفته در فولاد مبارکه در حقیقت مایۀ افتخار است.
بنده از زحمات جهادی مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه تشکر می‌کنم و باور دارم کار عظیمی در فولاد مبارکه در حال انجام است که جبهۀ صنعت و اقتصاد کشور را با قوت پشتیبانی می‌کند و موجب دلگرمی همۀ مردم است.

 

*** تشکر از زحمات فولاد مبارکه

 

حجت‌الاسلام موسوی در ادامه از زحمات فولاد مبارکه در عرصۀ سلامت مردم تشکر کرد و افزود:
فولاد مبارکه همچون نگینی در منطقه می‌درخشد و پیشتازی این شرکت در حوزۀ بهداشت و سلامت مردم در این شرایط خطیر ناشی از بیماری کرونا قابل‌تقدیر است.
فعالیت در حوزۀ فرهنگ از اولویت‌های جامعه است که خوشبختانه فولاد مبارکه در این زمینه نیز دغدغه‌مند ظاهر شده است و ان‌شاءالله در آینده نیز حامی فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی باشد و از ظرفیت این شرکت در قوت بخشیدن به این جبهه نیز مانند جبهۀ صنعت و اقتصاد استفاده شود.

 

*** مدیرعامل فولاد مبارکه/ بیماران مبتلا به کرونا مستقیما از حمایت‌های فولاد مبارکه بهره برده‌اند

 

حمیدرضا عظیمیان در این دیدار به حمایت‌های فولاد مبارکه از بیمارستان‌های درمانگر بیماران مبتلا به کرونا اشاره کرد و گفت:
فولاد مبارکه به‌منظور تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و انجام وظایف انسان‌دوستانه، تأمین رایگان اکسیژن بیمارستان‌های درمانگر و مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دیگر استان‌های هم‌جوار را بر عهده گرفت.
در خصوص تجهیز و تأمین دستگاه‌ها و تجهیزات موردنیاز بیمارستان‌ها نیز با حمایت فولاد مبارکه شاهد اتفاقات خوبی بودیم و خوشحالیم که این حمایت‌ها به نحوی صورت گرفت که بیماران مبتلا به کرونا مستقیما و بدون واسطه از این خدمات بهره‌مند شدند.

 

*** رصد بیماری کرونا

 

مدیرعامل فولاد مبارکه با بیان این که با تدابیر اتخاذ شده، علی‌رغم وجود زمینۀ شیوع بیماری در فولاد مبارکه، نه‌تنها این بیماری به‌خوبی رصد و مدیریت شده، بلکه این شرکت در حوزۀ تولید همچنان با قوت پیش می‌رود افزود:
کارکنان غیور فولاد مبارکه در عین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به فعالیت در جبهۀ کار و تلاش مشغول بوده و هستند.

 

*** اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه

 

در پایان این جلسه، امام‌ جمعۀ شهرستان مبارکه با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه از اقدامات صورت گرفته در حوزۀ سلامت مردم قدردانی کرد.
به گزارش خبرگزاری صنایع، در بخشی از لوح اهدایی آمده است:
این‌جانب به سهم خود لازم می‌دانم با افتخار در موضوع مساعدت به تجهیز بیمارستان حضرت محمد رسول‌الله (ص) شهرستان مبارکه در مقابله با ویروس کرونا و نیز کمک به رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در مرحلۀ اول و دوم، سپاسگزاری کنم و از درگاه خداوند متعال، سربلندی، کامیابی و توفیقات روزافزون شما برادر گران‌قدر را در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در سال جهش تولید مسئلت نمایم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول