کد خبر:238523
پ
قیمت پای مرغ هم از نرخ مصوب مرغ بیشتر شد
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت پای مرغ هم از نرخ مصوب مرغ بیشتر شد

بر اساس گزارش‌ها به دنبال افزایش قیمت مرغ در بازار قیمت پای مرغ نیز از نرخ مصوب برای آن بیشتر شده است.

بر اساس گزارش‌ها به دنبال افزایش قیمت مرغ در بازار قیمت پای مرغ نیز از نرخ مصوب برای آن بیشتر شده است.

 

*** افزایش قیمت پای مرغ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، درحالی که حداکثر قیمت مصوب مرغ در بازار ۲۰۴۰۰ تومان است هر کیلوگرم پای‌مرغ در میدان میوه و تره بار تهران ۲۷۷۰۰ تومان و بالاتر از نرخ مصوب خود مرغ به فروش می‌رسد.

در حال حاضر هر بسته پای‌مرغ ۴۰۰ گرمی در میادین میوه و تره بار تهران ۱۱۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد در حالی که قیمت این محصول پیش از گرانی‌مرغ ۶ هزار تومان بود و همزمان با افزایش قیمت‌مرغ در بازار قیمت پای آن نیز افزایش یافته است.

قیمت پای مرغ در بسته‌های ۴۰۰ گرمی نیز در فروشگاه‌های سطح شهر ۱۲۰۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است و قیمت پای مرغ در نرخ نامه میدان میوه و تره بار نیز در بسته‌های ۵۰۰ گرمی ۱۱۱۰۰ تومان اعلام شده و در واقع میدان میوه نیز نرخ مصوب خود را با کم فروشی رعایت نمی‌کند.

 

*** قیمت مرغ در میادین میوه و تره بار، ۱۸۵۰۰ تومان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در حالی که قیمت‌مرغ در بازار به قیمت‌های متفاوت و البته بسیار بالاتر از نرخ مصوب به فروش می‌رسد و از قیمت‌های ۳۳ هزار تومان و حتی ۴۰ هزار تومان رد شده است اما این محصول توسط شرکت پشتیبانی امور دام در میدان میوه و تره بار به قیمت ۱۸۵۰۰ تومان توزیع می‌شود که پایین تر از نرخ مصوب تنظیم بازار است.

بخشی از پای‌های‌مرغ‌های تولید شده در کشور به چین صادر میشود و بخشی از پای‌مرغ نیز در بازار و برای مصارف مختلف استفاده می‌شود که با گرانی‌مرغ تقاضا برای خرید پای آن افزایش یافته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول