کد خبر:237842
پ
قیمت دلار
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت دلار به کانال ۲۴ هزار تومان سقوط کرد

قیمت دلار روز ۵ آذرماه در صرافی‌های بانکی با حدود ۸۰ تومان کاهش قیمت به نرخ ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان فروخته شد.   *** قیمت دلار و یورو   به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان معاملات روز ۵ آذرماه در صرافی‌های بانکی، قیمت خرید دلارهم با ۵۰ تومان کاهش ۲۳هزار و ۷۷۰ تومان تعیین شد. […]

قیمت دلار روز ۵ آذرماه در صرافی‌های بانکی با حدود ۸۰ تومان کاهش قیمت به نرخ ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان فروخته شد.

 

*** قیمت دلار و یورو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان معاملات روز ۵ آذرماه در صرافی‌های بانکی، قیمت خرید دلارهم با ۵۰ تومان کاهش ۲۳هزار و ۷۷۰ تومان تعیین شد.

قیمت فروش یورو نیز با کاهش ۵۰ تومانی معادل ۲۹ هزار و ۶۲۰ تومان شد و قیمت خرید آن نیز با کاهش ۸۰ تومانی ۲۸ هزار و ۴۲۰ تومان شد.

قیمت هر اسکناس یورو در روز ۴ آذرماه  در صرافی‌های بانکی برای فروش معادل ۲۹ هزار و ۳۶۶ تومان و قیمت خرید آن نیز ۲۸ هزار و ۴۳۹ تومان بود.

قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی پنجم آذرماه ۲۴ هزار و ۳۰۵ تومان و قیمت فروش ۲۴ هزار و ۵۴۸ تومان ثبت شده بود.

 

*** سیر نزولی نرخ دلار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همچنین در سامانه سنا نیز در معاملات پنجم آذرماه هر دلار با نرخ میانگین ۲۴ هزار و ۵۰۳ تومان تومان معامله شد، نرخ خرید هر دلار در سامانه سنا نیز ۲۴ هزار و ۹۴۸ تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در سامانه نیما نیز در ۴ آذرماه حواله یورو با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۵۱۶ تومان و هر حواله دلار با میانگین قیمت ۲۵ هزار و ۹۱۹ تومان اعلام شد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

 در روزهای اخیر، روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بوده است.

 اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان سیر نزولی به خود گرفت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول