کد خبر:237808
پ
اتاق اصناف ایران
مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران:

تولید روزانه ۱۷ میلیون ماسک در کارگاه‌های بسیج اصناف

مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران از تولید روزانه ۱۷ میلیون ماسک در کارگاه‌های بسیج اصناف خبر داد.

مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران از تولید روزانه ۱۷ میلیون ماسک در کارگاه‌های بسیج اصناف خبر داد.

 

*** تولید روزانه ۱۷ میلیون ماسک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مسعود امرالهی با اشاره به بیانات رهبری که فرمودند، بسیجی‌بودن به میدان آوردن همه توانایی‌ها در راه آرمان‌های نظام اسلامی است، اظهار کرد:

بسیج اصناف نیز در دوران شیوع کرونا تمام توانایی خود را به میدان آوردند و با مدیریت توانستیم در تولید ماسک موثر عمل کنیم و کمبودهایی که در روزهای نخست کرونا در تولید ماسک بود را برطرف کنیم و به تولید انبوه برسیم.

هفته بسیج، بزرگ داشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است و بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است.

در حال حاضر بسیج اصناف با برنامه های موثر در کنار مردم، دولت و وزارت بهداشت برای رفع دغدغه های بیماری کروناست.

از ابتدای موج اول کرونا بسیج اصناف با طرح کمک های مومنانه به کمک خانواده های نیازمند رفتند و به مناسبت هفته بسیج نیز بیش از ۳۰۰هزار بسته کمک معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه در کشور توزیع خواهد شد.

 

*** اعزام گروهای تخصصی جهادی به مناطق محروم

 

وی با توجه به کمک وزارت بهداشت برای تامین اقلام بهداشتی به ویژه ماسک در کارگاه های تولیدی ماسک بسیج اصناف، افزود:

اعزام گروهای تخصصی جهادی به مناطق محروم و حاشیه شهرها و اجرای پویش نذر نفس با محوریت تامین دستگاه های اکسیژن ساز برای بیماران مبتلا به کرونا توسط خیرین و تهیه لوازم تحریر و کیف و کفش و پوشاک دانش آموزان در قالب طرح یک کاسب-یک دانش‌آموز نیز از دیگر برنامه های بسیج اصناف به مناسبت هفته بسیج می باشد .

بسیج اصناف در سال ۹۹ با تشکیل بیش از ۵۰۰ کارگاه تولیدی ماسک روزانه بیش از ۱۷ میلیون ماسک تولید می کنند و اشتغالزایی بالایی نیز در این زمینه داشته است.

 

*** ایجاد کارگروه های تخصصی

 

امرالهی با اشاره به ایجاد کارگروه های تخصصی برای رفع مشکلات انصاف گفت:

کارگروه های تخصصی اعم از مواد غذایی، کامیون دارن، لاستیک، نان، لوازم خانگی، طلا و جواهر در بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران برای رفع مشکلات اصناف ایجاد شده است.

در سال ۹۹ به واسطه بیماری کرونا و اعمال محدودیت ها و تعطیلی ها برای صنوف و رکود اقتصادی بازار اصناف زیادی متضرر شدند که بسیج اصناف برای صنوف آسیب دیده نیز برنامه هایی را خواهد داشت.

*** بسیج بهترین پشتوانه فرهنگی و دفاعی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران در بایان با بیان اینکه بسیج بهترین پشتوانه فرهنگی و دفاعی برای آینده کشوراست ، اظهار داشت:

بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی دارد که باعث افتخار و سربلندی اسلام، انقلاب است و همچنین بسیج هنوز توانمندی های ناشناخته فراوانی دارد که با تلاش و مدیریت می توان به آن رسید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول