کد خبر:237820
پ
تولید-فولاد-ایران
معاون امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری:

ثبت رکورد جدید تولید در شرکت فولاد سفید دشت

معاون امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری از ثبت رکورد تولید ۷۵ هزار و ۱۷۳ تن آهن اسنفجی در شرکت فولاد سفید دشت خبر داد.

معاون امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری از ثبت رکورد تولید ۷۵ هزار و ۱۷۳ تن آهن اسنفجی در شرکت فولاد سفید دشت خبر داد.

 

*** افزایش تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در هشتمین ماه از سال جهش تولید فولاد سفید دشت ، با تولید ۷۵ هزار و ۱۷۳ تن آهن اسفنجی، رکورد جدیدی در تولید ماهیانه این محصول در واحد احیاء مستقیم را به ثبت رساند.

 

*** تحقق کامل هدف گذاری تولید

 

مهرداد قاسمی درخصوص میزان تولید این شرکت، اظهار داشت:

با تولید این میزان محصول در آبان ماه، علاوه بر ثبت رکورد تولید ماهیانه، هدف گذاری تولید هشت ماهه نیز به طور کامل محقق شد.

 

*** تولید آهن اسفنجی

 

وی با اشاره به تولید ۵۴۵ هزار و ۲۷۳ تن تولید آهن اسفنجی افزود:

تولید این محصول امسال تاکنون ۱۲.۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

تا پایان سال تولید ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی در این واحد صنعتی محقق شود.

 

*** رشد ۶۱ درصدی سود خالص شرکت فولاد سفید دشت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پیش از این مدیر مالی و حسابداری شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری عملکرد شرکت را در حوزۀ تولید، خرید مواد اولیه و فروش محصول مثبت ارزیابی کرد.

این شرکت علیرغم شیوع ویروس کرونا، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور حداقلی کارکنان فولاد سفید دشت، ضمن تأمین به موقع مواد اولیه و فراهم ساختن زیرساخت های موردنیاز واحد احیا مستقیم توانست در شش ماهۀ نخست سال جاری با تولید ۴۰۰ هزار تن محصول آهن اسفنجی و رشد ۱۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ (۳۵۳ هزار تن) و فروش ۳۹۶ هزار تن به ارزش بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال، درآمد فروش خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۷۳ درصد افزایش دهد.

پیشرفت ۸۵ درصدی پروژۀ فولادسازی و پیشرفت ۵۵ درصدی پروژۀ احداث تصفیه خانۀ این شرکت علیرغم تحریم های ظالمانه و محدودیت های خاص شیوع ویروس کرونا از دیگر اقدامات صورت گرفته در این شرکت است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول