کد خبر:237873
پ
قیمت کالاهای اساسی
سرپرست دفتر برنامه ریزی وزارت صنعت:

توزیع کالاهای اساسی به دستگاه های متقاضی برای کمک های مومنامه با قیمت مصوب

سرپرست دفتر برنامه ریزی وزارت صنعت، از توزیع کالاهای اساسی به دستگاه های متقاضی برای کمک های مومنامه با قیمت مصوب خبر داد.

سرپرست دفتر برنامه ریزی وزارت صنعت، از توزیع کالاهای اساسی به دستگاه های متقاضی برای کمک های مومنامه با قیمت مصوب خبر داد.

 

*** توزیع کالاهای اساسی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، کامران کارگر در مورد موافقت ستاد تنظیم بازار با عرضه کالاهای اساسی برای توزیع در قالب طرح کمک مؤمنانه، اظهار داشت:
درخواست های مختلفی از سوی دستگاه ها و سازمان های مختلف در این ارتباط مطرح می شود، بنابراین با توجه به تعدد این درخواست ها ستاد تنظیم بازار موافقت خود را برای عرضه کالاهای اساسی برای توزیع در قالب کمک های مومنامه اعلام کرد.
براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار این کالاها در اختیار دستگاه ها و سازمان هایی قرار می گیرد که در طرح کمک های مومنانه و مسائلی از قبیل قبیل شرکت داشته اند.

 

وی درخصوص تامین کالاهای اساسی، بیان کرد:
البته تخصیص و تامین کالاهای اساسی سرپرست دفتر برنامه ریزی وزارت صنعت برای این سازمان ها و دستگاه ها براساس توانمندی و موجودی کالاهای اساسی خواهد بود.
موجود کالاهای اساسی محدود است بنابراین قطعا با توجه به نظر گرفتن وضعیت ذخایر کالاهای اساسی این اقدام صورت خواهد گرفت و براساس امکانات جوابگوی تقاضا در این زمینه خواهیم بود.

 

*** دستگاه های مجری طرح

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست دفتر برنامه ریزی وزارت صنعت در پایان، اظهار داشت:
این تصمیم پیرو درخواست های متعدد از سوی سازمان ها و نهادهایی مانند سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، ارگان های نظامی و … مطرح شده است و لذا شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت پشتیبانی امور دام به عنوان دستگاه های مجری معرفی شدند.
کالاهای اساسی براساس قیمت مصوب این کالاها در اختیار دستگاه های متقاضی قرار می گیرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول