کد خبر:237870
پ
شرکت صرافی صنعت و معدن
مدیر عامل بانک صنعت و معدن:

افتتاح اولین شعبه شرکت صرافی بانک صنعت و معدن

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از افتتاح اولین شعبه شرکت صرافی این بانک با هدف جلب رضایت مشتریان و گسترش خدمات ارزی، خبر داد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از افتتاح اولین شعبه شرکت صرافی این بانک با هدف جلب رضایت مشتریان و گسترش خدمات ارزی، خبر داد.

 

*** ارتقا کیفیت و تکمیل سبد محصولات و خدمات بانک

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسین مهری در مراسم افتتاح اولین شعبه صرافی صنعت و معدن که همزمان با ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش ‌ها و اقدامات راهبردی هیئت مدیره شرکت صرافی صنعت و معدن، اظهار کرد:

امید داریم افتتاح اولین شعبه صرافی صنعت و معدن برای مشتریان این بانک منشا خیر و برکت باشد و بتوانیم با استفاده از آن سبد محصولات و خدمات بانک را تکمیل کرده و شاهد ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده به کارآفرینان، صنعتگران و تولیدکنندگان کشور باشیم.

 

*** توسعه و تنوع بخشی به خدمات ارزی در شرکت صرافی بانک صنعت و معدن

مدیرعامل بانک صنعت و معدن درخصوص رفع مشکلات و کاهش هزینه‌های مشتریان، گفت:

شرکت صرافی می‌بایست با توسعه و تنوع بخشی به خدمات ارزی و ارتباط با کارگزارهای خوشنام و معتبر، به دنبال کاهش هزینه‌های مشتریان و رفع مشکلات آنان باشد.
در شرایطی که تولیدکنندگان با مشکلات عدیده ناشی از تحریم‌های ظالمانه و نوسانات نرخ ارز مواجه هستند، هدف ما از ایجاد این مجموعه، ارائه مشاوره در زمینه خدمات ارزی، کاهش ریسک این نوع خدمات و گسترش دامنه روابط کارگزاری بانک صنعت و معدن با بهره‌مندی از دانش و تجارب کارشناسان متخصص است.

وی پیرامون خدمات ریالی و ارزی، تصریح کرد:

این بانک در راستای سیاست ایجاد تنوع در خدمات ریالی و ارزی به مشتریان اقدام به ایجاد این شعبه صرافی نموده و از مدیران و کارکنان این مجموعه انتظار می‌رود با تدوین برنامه راهبردی و اصلاح ساختار سازمانی، برند شرکت صرافی صنعت و معدن را به مشتریان معرفی کنند.

لازم به ذکر است، اولین شعبه شرکت صرافی صنعت و معدن به آدرس بلوار میرداماد، بعد از پاساژ پایتخت، نبش پاساژ میرداماد آماده ارائه انواع خدمات ارزی به مشتریان می‌باشد.

 

*** استفاده از ظرفیت‌های موجود برای تأمین نیازهای کارآفرینان و صنعتگران

 

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در پایان ضمن ارائه گزارشی از نحوه فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده، اظهار کرد:

آموزش و توسعه مهارت‌های فردی همکاران برای ارائه عالی ترین سطح از خدمت رسانی مؤثر است و از همه آنان انتظار می‌رود در این شرایط سخت راهنمای مشتریان باشند و از تمام ابزارهای موجود برای تأمین نیازها و رفع مشکلات کارآفرینان و صنعتگران بهره‌برداری نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول