کد خبر:237445
پ
مدیرعامل شرکت مپنا
مدیرعامل شرکت مپنا:

رتبه هفتم مپنا در حوزه نفت و گاز جهان

مدیرعامل شرکت مپنا از کسب رتبه هفتم در حوزه نفت و گاز جهان در بین ۱۰ شرکت برتر پیمانکاری قرارداد‌های مهندسی، تأمین و احداث منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا خبر داد.

مدیرعامل شرکت مپنا از کسب رتبه هفتم در حوزه نفت و گاز جهان در بین ۱۰ شرکت برتر پیمانکاری قرارداد‌های مهندسی، تأمین و احداث منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا خبر داد.

 

*** رتبه هفتم مپنا در حوزه نفت 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس علی آبادی با بیان این مطلب، اظهار کرد:

نشریه اقتصادی MEED ( از مجله‌های معتبر بین‌المللی در بخش اقتصادی ) در آخرین شماره خود به ارزیابی قراردادهای مهندسی، تأمین و احداث‌(EPC) در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) پرداخت.

بر اساس آن، گروه مپنا در بازار داخلی خود در این صنعت, عملکرد خوبی بر جای گذاشته و موفق به عقد قرارداد ۸۷۶ میلیون دلاری توسعه در بخش نفت و گاز شده است.

وی با بیان اینکه مپنا در کشورهای همسایه به عنوان شرکت صاحب فناوری شناخته شده، گفت:

مپنا می‌تواند به عنوان یک شرکت پیمانکاری, مهندسی, احداث و ساخت, بازرگانی و تامین تجهیزات یک پروژه را انجام دهد.

 

علی آبادی با اشاره به اینکه شرکت‌های پیمانکاری بزرگ می‌توانند دیگر شرکت‌های پیمانکاری را به حرکت درآورند، افزود:

این اتفاق پیام خوبی است که ما توانستیم در این شرایط سخت برای نخستین بار به رتبه‌ای بین‌المللی و قابل توجه در صنعت نفت و گاز برسیم.

گروه مپنا در بین ۱۰ شرکت برتر پیمانکاری قرارداد‌های مهندسی، تأمین و احداث منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، در جایگاه هفتم قرار گرفت.

 

*** اختصاص تسهیلات به بنگاه‌های بزرگ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل گروه مپنا در پایان پیرامون اینکه اجرای پروژه‌های میلیاردی در کنار بزرگان دنیا در صنعت نفت و گاز از دستاوردهای بسیار بزرگ کشور است، اظهار کرد:

با توجه به این توانمندی در بخش خصوصی کشور، دولت باید برای بنگاه‌های بزرگ که کشنده دیگر صنایع کشور هستند، تسهیلات اختصاص داده و در بازار داخلی میدان را بر ای فعالیت این بنگاه‌ها فراهم کند

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول