کد خبر:239178
پ
شهرداری
شهردار منطقه 19 تهران:

ضرب الاجل شهرداری به مالک گود میدان ماهان

شهردار منطقه ۱۹ از ضرب الاجل شهرداری به مالک گود میدان ماهان خبر داد.

شهردار منطقه ۱۹ از ضرب الاجل شهرداری به مالک گود میدان ماهان خبر داد.

 

*** گودهای منطقه ۱۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی توکلی، درباره وضعیت گودهای منطقه ۱۹، گفت:

دو گود در محدوده کوره های آجرپزی وجود دارد که خطرساز نیستند چراکه عملاً سکنه ای در آنجا وجود ندارد اما با این حال تذکراتی در این زمینه داده شد و حتی یکی از مالکین رفع خطر را انجام داده است.

در محدوده منطقه و در نزدیکی میدان ماهان گودی با عمق ۱۵ متر وجود دارد که مربوط به یکی از تعاونی های مسکن است و از سال ۱۳۹۰ به خاطر اختلافاتی که بین اعضای هیات مدیره و پیمانکار به وجود آمده رها شده و شهرداری منطقه به سازنده و پیمانکار آن نسبت به تقویت نیلینگ (سازه نگهبان) گود، اخطار و تذکر داده است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه کمیسیون رفع خطر در این باره تشکیل شده و این گود را ناایمن تشخیص داد، عنوان کرد:

بعد از آن در پی اقدام نکردن پیمانکار و مالک نسبت به ایمن سازی، شهرداری منطقه شروع به پر کردن گود کرد و حتی حدود ۱۰۰ کامیون خاک در آن ریخته شد اما در همین حین متاسفانه سازنده از دیوان عدالت اداری دستور موقت گرفت که البته شهرداری به آن دستور موقت اعتراض کرد و حتی به دستگاه قضایی نسبت به احتمال خطر در این گود اعلام هشدار کرد.

 

*** مهلت ۴ ماهه به سازنده 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شهردار منطقه ۱۹ در پایان، اضافه کرد:

به هر حال دستگاه قضا چهار ماه به سازنده مهلت داده که البته تا به امروز حدود سه ماه از آن گذشته و پیمانکار گود در حال مذاکره با شهرداری منطقه است و امکان دارد این مشکلات به صورت مبنایی حل شود ولی اگر مشکلات ایمنی گود برطرف نشود، بعد از اتمام مهلت چهار ماهه، شهرداری منطقه به سمت پر کردن این گود خواهد رفت.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول