کد خبر:235760
پ
قیمت دلار
در صرافی‌های بانکی:

قیمت دلار به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید

قیمت‌ هر دلار آمریکا، یکم آذرماه در صرافی‌های بانکی برای خرید ۲۴ هزار و ۹۵۰ تومان و برای فروش ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت دلار آمریکا، یکم آذرماه در صرافی‌های بانکی برای خرید ۲۴ هزار و ۹۵۰ تومان و برای فروش ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شد.

 

*** قیمت دلار به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان معاملات یکم آذرماه ۹۹ در صرافی‌های بانکی، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا برای خرید ۲۴ هزار و ۹۵۰ تومان و برای فروش ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان است.

همچنین قیمت هر اسکناس یورو نیز برای خرید ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و برای فروش ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان است.

 

*** نرخ ارز در هفته گذشته

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قیمت دلار در صرافی ملی در هفته پایانی ماه آبان، هزار و ۲۳۰ تومان کاهش یافت و وارد کانال ۲۵ هزار تومانی شد که با ثبت رقم ۲۵ هزار و ۶۲۰ تومان به کار خود پایان داد.

۲۲ آبان نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز پنج شنبه تغییر نکرد که در ادامه فعالیت بازار بهای ارز با رشد ۱۰۰ تومانی روبرو شد و قیمت‌دلار به رقم ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار و ۸۷۰ تومان رسید.
۲۳ آبان علی‌رغم تعطیلی بازارهای جهانی در ابتدای روز نرخ ارز در صرافی ملی حدود ۴۰۰ تومان کاهش یافت و سرانجام پس از نوسانات متعدد، قیمت دلار به رقم ۲۶ هزار تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.
۲۴ آبان و با آغاز به کار بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز گذشته ثبات ماند که در ادامه فعالیت بازارها با کاهش مواجه شد و در پایان قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.
۲۵ آبان سایت صرافی ملی در ابتدای روز از دسترس خارج شد که پس از بازگشت این سایت نرخ ارز بیش از دو هزار تومان افزایش یافت و بر این اساس قیمت دلار به رقم ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۳۲ هزار و ۵۰ تومان رسید.
۲۶ آبان نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز ثابت ماند اما در ادامه فعالیت بازارها با افت ۱۰۰ تومانی مواجه شد و قیمت دلار به رقم ۲۷ هزار تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.
۲۷ ابان نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۲۵ هزار و ۶۲۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان ثابت ماند.
۲۸ آبان نیز قیمت ارز صرافی ملی اعلام شد که نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نداشت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول