کد خبر:233761
پ
رشد صدور پروانه‌های صنفی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

افزایش حدود ۵۴ درصدی صدور پروانه‌های صنفی و بیش از ۴۵ درصدی جواز تاسیس صنعتی در ۷ ماه سال ۹۹

صدور پروانه‌های صنفی در ۷ ماهه سال جاری افزایش حدود ۵۴ درصدی و صدور جواز تاسیس صنعتی نیز رشدی بیش از ۴۵ درصدی داشته است.

صدور پروانه‌های صنفی در ۷ ماهه سال جاری افزایش حدود ۵۴ درصدی و صدور جواز تاسیس صنعتی نیز رشدی بیش از ۴۵ درصدی داشته است.

 

*** رشد صدور پروانه‌های صنفی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس آمار ارائه شده از سوی دفتر آمار و فراوری داده‌های وزارت صنعت در ۷ ماهه سال ۹۹ نزدیک به ۳۳۸ هزار فقره پروانه‌های صنفی صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش حدود ۵۴ درصدی داشته است.

تعداد پروانه های صنفی صادر شده در مدت مشابه سال گذشته(۷ ماهه ۱۳۹۸) ۲۱۹ هزار و ۴۴۵ فقره بوده است.

همچنین در ۷ ماهه سال جاری  ۲۲ هزار و ۴۵ فقره جواز تاسیس با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری دو میلیون و ۷۲۱ هزار میلیارد ریال و پیش‌بینی اشتغال ۴۸۴ هزار و ۳۸۵ نفر صادر شد.

 

*** افزایش اشتغال جواز تاسیس صنعتی

 

ببه گزارش خبرگزاری صنایع، بر این اساس صدور جواز تاسیس صنعتی از لحاظ تعدادی افزایش بیش از ۴۵ درصدی، از لحاظ پیش‌بینی سرمایه گذاری افزایش ۴۸ درصدی و از لحاظ پیش بینی اشتغال افزایش بیش از ۳۷ درصدی داشته است.

گفتنی است در ۷ ماهه سال ۹۸ تعداد جواز تاسیس صادره صنعتی ۱۵ هزار و ۱۸۹ فقره با پیش بینی سرمایه‌گذاری بیش از یک میلیون و ۸۴۰ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال ۳۵۲ هزار و ۸۴۹ نفر بوده است.

در زمینه صدور پروانه بهره‌برداری نیز در ۷ ماهه سال جاری ۳ هزار و ۶۶۵ فقره پروانه صادر شد که از لحاظ تعدادی افزایش ۳٫۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ داشته است.

این پروانه‌های بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری ۵۱۲ هزار میلیارد ریال و اشتغال ۶۲ هزار و ۸۲۰ نفر بوده که به ترتیب از لحاظ سرمایه‌گذاری افزایش بیش از ۱۰۵ درصدی و از لحاظ اشتغالزایی اشتغال بیش از ۱۴ درصدی داشته است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول