کد خبر:231673
پ
بانک ملت
صنایع گزارش می‌دهد:

وبملت شش ماهه ابتدایی سال ۹۹ را در بورس چگونه گذراند؟/ رشد ۳۵۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۸

وبملت (بانک ملت) در شش ماهه نخست سال ۹۹، حدود ۶ هزار و ۹۳۷ میلیارد تومان سود شناسایی کرده است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۳۵۱ درصدی را نشان می‌دهد.

وبملت (بانک ملت) در شش ماهه نخست سال ۹۹، حدود ۶ هزار و ۹۳۷ میلیارد تومان سود شناسایی کرده است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۳۵۱ درصدی را نشان می‌دهد.

 

*** وبملت در بورس 

 

به گزارش صنایع، بانک ملت در فصل تابستان حدود ۵ هزار و ۹۸۵ میلیارد تومان(۲۹ درصد رشد نسبت به فصل گذشته) درآمد حاصل از تسهیلات و حدود ۲ هزار میلیارد تومان(۱۷۱ درصد بیشتر از فصل گذشته) سود حاصل از سرمایه گذاری شناسایی کرده است.

همچنین حدود ۵ هزار و ۳۳۶ میلیارد تومان سود به سپرده‌گذاران خود پرداخت کرده که نسبت به فصل گذشته ۵۲ درصد رشد داشته است.

در نتیجه سهم بانک از درآمدهای مشاع در این فصل به حدود ۲ هزار و ۶۵۲ میلیارد تومان(۴۱ درصد رشد نسبت به فصل گذشته) رسیده است.

در بین درآمدهای غیرمشاع بانک شناسایی سود ۱۱ هزار و ۹۶۷ میلیارد تومانی تسعیر ارز خود نمایی می‌کند.

در بخش هزینه‌ها باتوجه به شناسایی ۴ هزار و ۶۷۸ میلیارد تومان هزینه مطالبات مشکوک الوصول و عدم کاهش سایر اقلام هزینه ای، جمع هزینه های بانک در این فصل به ۸ هزار و ۱۶۸ میلیارد تومان(۱۲۱ درصد رشد نسبت به فصل گذشته) رسیده است.

 

*** بهترین عملکرد فصلی بانک ملت

 

به گزارش صنایع، در نهایت بانک ملت در این فصل حدود ۶ هزار و ۳۵۱ میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرده است که پس از عملکرد زمستان سال ۹۷ بهترین عملکرد فصلی بانک محسوب می‌شود.

قیمت هر سهم از وبملت، ۵۴۳ تومان است و در سه ماه گذشته ۸ درصد افت داشته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول