کد خبر:231580
پ
ROZ2085
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین‌المللی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع خبر داد

عقد تفاهم‌نامه مشترک میان شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در حاشیه بازدید از مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر در اصفهان از عقد تفاهم‌نامه مشترک میان شرکت متبوعش و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در حاشیه بازدید از مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر در اصفهان از عقد تفاهم‌نامه مشترک میان شرکت متبوعش و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد.

 

*** مهارت‌آموزی و برگزاری مسابقات در فضای نمایشگاهی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین زاده در حاشیه بازدید از محل برگزاری دومین دوره مسابقات کشوری “نماچینی آجر” در گفتگو با خبرنگار صنایع، بیان داشت:

ما می‌توانیم در کنار فضای نمایشگاهی، مهارت آموزی و برگزاری مسابقات را دنبال کنیم و از ظرفیت نمایشگاه‌های بین‌المللی در این راستا به نحو مطلوب استفاده کنیم.

حتی این این موضوع را می توان به دیگر استان‌ها نیز تعمیم و آن را اجرایی کرد که طبیعی است می‌تواند ثمرات بسیار خوبی برای کشور بخصوص جوانان به همراه داشته باشد.

 

*** تفاهم‌نامه مشترک میان شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در پایان با تاکید بر استفاده از ظرفیت نمایشگاه‌ها در دو حوزه آموزش و مهارت‌آفرینی، گفت:

ما به دنبال این هستیم که از ظرفیت نمایشگاه‌های کشور در دو حوزه آموزش و مهارت‌آفرینی، نهایت استفاده را ببریم و از آنجا که سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مهارت آموزی و تربیت نیروی انسانی ماهر و اشتغال‌زایی هدفمند را دنبال می‌کند، تفاهم نامه همکاری مشترکی را با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور پیگیری کردیم.

امیدواریم با این تفاهمنامه مشترک میان این دو مجموعه بتوانیم هرچه بیشتر از طرفی در توسعه و افزایش کمی و کیفی مهارت‌آفرینی در کشور و از طرف دیگر استفاده از ظرفیت‌های نمایشگاه‌های بین‌المللی را دنبال کنیم.

 

*** مسابقات آزاد کشوری “نماچینی آجر”

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مسابقات آزاد کشوری “نماچینی آجر” از جمله مسابقاتی است که با همکاری بخش خصوصی و گروه کارخانجات آجر نماچین برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات از ۱۴ تا ۱۷ آبان ماه و همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان برگزار می‌شود که این مسابقات نیز به نوعی کارگاه آموزشی است و برای شرکت کنندگان گواهی مهارت نیز صادر خواهد شد.

گروه کارخانجات آجر نماچین در زمینه آموزش دو گانه مرکزی را در مجموعه فنی وحرفه‌ای استان اصفهان تجهیز کرده است که در این کارگاه افراد شاغل و افراد جویای کار آموزش می‌بینند.

برای ارتقای مهارت مربیان فنی و حرفه‌ای نیز از تجربیات گروه کارخانجات نماچین استفاده می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول