کد خبر:230640
پ
download
صنایع گزارش می‌دهد:

سامان شش ماهه ابتدایی سال ۹۹ را در بورس چگونه گذراند؟/ رشد ۸۹۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۸

بانک سامان در شش ماهه نخست سال مالی ۹۹، حدود ۴۲۵ میلیارد تومان سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۸۹۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

بانک سامان در شش ماهه نخست سال مالی ۹۹، حدود ۴۲۵ میلیارد تومان سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۸۹۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

 

*** بانک سامان در بورس 

 

به گزارش صنایع، بانک سامان در فصل تابستان حدود ۱ هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات شناسایی کرده که نسبت به فصل گذشته ۵۳ درصد رشد داشته است.

همچنین در این فصل ۲۷۵ میلیارد تومان سود حاصل از سرمایه گذاری شناسایی کرده که نسبت به فصل گذشته ۵۰ درصد افت نشان می دهد.

بانک در فصل تابستان حدود ۱هزار و ۲۷۷ میلیارد تومان سود به سپرده گذاران خود پرداخت کرده که در سطح سود پرداختی در فصل گذشته است.

 

*** ۵۳۵ درصد رشد سود خالص

 

بانک سامان در این فصل  حدود ۲۴۱ میلیارد تومان سود از محل تسعیر ارز شناسایی کرده موجب بهبود درآمدهای غیر مشاع  آن در این فصل شده است.

در نتیجه بانک‌سامان در این فصل حدود ۳۶۷ میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرده که نسبت به فصل گذشته ۵۳۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

قیمت هر سهم از بانک سامان،  ۱،۰۵۶ تومان است و در سه ماه گذشته ۷ درصد افت داشته است.

 

***کارگزاری بانک سامان

 

به گزارش صنایع، شرکت کارگزاری بانک سامان با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت، یکی از اولین شرکت‌های صنعت کارگزاری به شمار می‌رود.

این پیشتازی نه‌تنها در سابقه‌ فعالیت، بلکه در ارائه خدمات نوین نیز همواره چشمگیر بوده است. انتخاب مدیریت شرکت به‌عنوان مدیر شایسته‌ ملی در سال‌های متوالی و دریافت نشان نوآوری در صنعت کارگزاری و عناوین دیگر ازجمله افتخاراتی است که با تکیه‌بر تجربه، تأکید بر پیشتازی و استفاده حداکثری از فناوری در تسهیل خدمات به مشتریان به‌دست‌آمده است.

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول