کد خبر:230105
پ
دکتر ‌حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی در گفتگو با خبرنگار صنایع:

برگزاری کلیه نمایشگاه‌های بین‌المللی‌‌ و تخصصی کشور دو هفته به تعویق افتاد

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی با اشاره به مصوبات ستاد و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از به تعویق افتادن دو هفته‌ای برگزاری کلیه نمایشگاه‌‎های بین المللی‌ و تخصصی در کشور خبر داد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی‌‌‌‌ با اشاره به مصوبات ستاد و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از به تعویق افتادن دو هفته‌ای برگزاری کلیه نمایشگاه‌‎های بین المللی‌ و تخصصی در کشور خبر داد.

 

*** تعویق برگزاری نمایشگاه‌های کشور

 

 به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین زاده با اعلام این خبر، اظهار داشت:

امروز در نشست با جمعی از دست اندرکاران صنعت نمایشگاهی، نمایشگاه‌های دو هفته آینده بررسی شد و با توجه به برنامه‌‍ریزی‌ها و شرایط خاص کشور، مصوب کردیم به مدت دو هفته تمامی نمایشگاه‌های بین المللی‌ و تخصصی کشور با تعویق برگزار شود.

 

*** نمایشگاه‌های بین‌المللی‌ و تخصصی در دو هفته آینده

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قرار بود از امروز تا ۲ هفته آینده، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تأسیسات آب و فاضلاب، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو و هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیر عامل برگزار شود که با مصوبه شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران مقرر شد این نمایشگاه‌ها با ۲ هفته تعویق برگزار شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول