کد خبر:228863
پ
مخالفت با ساخت مسکن ۳۰ متری
رییس کمیسیون عمران مجلس خبر داد

قول وزارت نیرو برای تامین آب شرب روستاهای چابهار تا سال آینده

رییس کمیسیون عمران مجلس از قول وزارت نیرو برای تامین آب شرب روستاهای چابهار تا سال آینده خبر داد.

رییس کمیسیون عمران مجلس از قول وزارت نیرو برای تامین آب شرب روستاهای چابهار تا سال آینده خبر داد.

 

*** بررسی مشکلات چابهار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به نتایج مثبت نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران مجلس از حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت:

کمیسیون عمران در بازدید میدانی، تمام مشکلات و موانع این استان از جمله حاشیه نشینی شهرها و روند اجرای بازآفرینی شهری، پروژه تأمین آب شرب شهر چابهار و شهر خاش، پروژه راه آهن چابهار به زاهدان، توسعه بندر چابهار و راه های دسترسی به شهرها را مورد بررسی قرار داد.

 

وی در ادامه افزود: خوشبختانه پس از اتمام نظارت میدانی، کمیسیون عمران نشست های متعددی را با مسئولان استانی و مسئولان کشوری برای پیگیری مشکلات استان سیستان و بلوچستان برگزار کرده و این جلسات در روزهای پایانی هفته جاری و هفته آینده تا نیل به نتیجه مطلوب نیز تداوم خواهد داشت.

به طور حتم کمیسیون عمران مجلس مصمم به رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان است، از این رو نشست های مذکور تا حاصل شدن نتیجه و اجرای پروژه های مربوطه ادامه خواهد داشت.

 

*** تامین آب شرب شهر چابهار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کمیسیون عمران مجلس در پایان، بیان داشت:

اولویت اصلی این کمیسیون در رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان، رفع مشکل تأمین آب شرب شهر چابهار است، که در این رابطه نیز جلساتی برگزار شده و در نهایت وزارت نیرو وعده داد که آب شرب بخش اعظمی از روستاییان منطقه چابهار تا سال آینده تأمین خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول