کد خبر:228148
پ
KasbOKar
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت:

امکان صدور بیش از یک پروانه صنعتی در پلاک ثبتی فراهم شد

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت از فراهم شدن امکان صدور بیش از یک پروانه صنعتی در پلاک ثبتی خبر داد.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت از فراهم شدن امکان صدور بیش از یک پروانه صنعتی در پلاک ثبتی خبر داد.

 

*** صدور پروانه صنعتی در پلاک ثبتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، احمد تشکینی با اعلام این مطلب، اظهار داشت:

پیرو درخواستهای فعالین اقتصادی و نیز با تعامل و همکاری هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، مصوبه ای از طرف هیات ابلاغ گردید.

 

وی با اشاره به اینکه به منظور بهره‌برداری از ظرفیت‌های بلا استفاده موجود به خصوص در شرایط کنونی که جهش تولید در اولویت اجرایی قرار دارد، ضرورت دارد از امکانات ایجاد شده به طور بهینه و با راندمان بالاتری بهره برداری کرد.

 

*** بهره برداری از ظرفیت‌های بلااستفاده

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت در پایان، اظهار داشت:

بر اساس این بند وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف گردید به منظور بهره برداری از ظرفیت های بلااستفاده نسبت به صدور یک یا چند مجوز برای متقاضی یا متقاضیان در یک پلاک ثبتی یا یک کد پستی، مشروط به توافق مالک یا مالکین و ذینفعان آن پلاک ثبتی و تعیین حدود زمین و یا محل استقرار و امکانات میان ظرفین جسب مورد با رعایت دستورالعمل صدور جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و قوانین و مقررات محیط زیست، سلامت و ایمنی برای مدت یکسال اقدام نماید.

اعتبار مجوز مزبور تا زمان استمرار اجاره نامه پابرجا خواهد بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول