کد خبر:227952
پ
کشاورز روابط عمومی رفاه
مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع

کارنامه درخشان فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در سال ۹۹/ افتتاح ۴۰ شعبه جدید در اقصی نقاط کشور/ ایجاد بیش از ۱۵۰۰ فرصت شغلی جدید

مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با اشاره به افتتاح ۴۰ شعبه جدید در اقصی نقاط کشور و همچنین ایجاد بیش از ۱۵۰۰ فرصت شغلی جدید در سال جاری کارنامه کاری مجموعه رفاه را درخشان ارزیابی کرد.

مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با اشاره به افتتاح ۴۰ شعبه جدید در اقصی نقاط کشور و همچنین ایجاد بیش از ۱۵۰۰ فرصت شغلی جدید در سال جاری کارنامه کاری مجموعه رفاه را درخشان ارزیابی کرد.

 

*** افزایش تعداد شعب و اشتغال در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شاهرخ کشاورز در ابتدای گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری پیرامون فعالیت فروشگاه‌های رفاه در شش ماهه اول سال ۹۹ همزمان با شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت:

از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بیش از ۴۰ شعبه جدید در اقصی نقاط کشور افتتاح کرده‌ایم.

همچنین در نقاط کم برخوردار فروشگاه‌های کوچک و در مناطق ممتاز شهری هاپیر‌هایی در راستای ارائه خدمات به شهروندان، فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

وی با تاکید بر ایجاد بیش از ۱۵۰۰ فرصت شغلی در سال ۹۹، گفت:

ایجاد اشتغال به دلیل بروز بحران کرونا بسیار حائز اهمیت است چراکه متاسفانه خیلی از صنایع و شرکت‌ها مجبور به تعدیل نیرو شده‌اند .

اما خانواده بزرگ رفاه با وجود این معضل نه تنها با مشکل تعدیل نیرو مواجه نشده است، بلکه توانست ۱۵۰۰ عضو جدید را به این مجموعه بیفزاید.

همچنین به دنبال این هستیم که در صورت ایجاد ثبات در شرایط کنونی، علاوه بر افتتاح بیش از ۱۰۰ فروشگاه جدید، فرصت‌های شغلی دیگری را برای هموطنان‌مان به ارمغان بیاوریم.

 

 

*** حمایت از تولید ملی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه

 

کشاورز در خصوص حمایت از تولید ملی در در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه نیز، افزود:

نکته قابل توجه، بحث حمایت از تولید ملی است زیرا در سال ۹۹ سبد غذایی خانوار‌ها به دلیل شرایط تحریم روز به روز کوچک‌تر گردیده و دچار انحراف شده است.

گسترش صنعت فروشگاه‌های زنجیره‌ای سبب شد که ما بتوانیم فروش خوبی را در حوزه محصولات ایرانی داشته باشیم، چراکه این امر به خودی خود گویای حمایت از تولید ملی و اشتغال پایدار افرادی است که در مجموعه‌های مختلف غذایی و تولیدی کشور مشغول به فعالیت هستند.

از موضوعات حائز اهمیت دیگر می‌توان به فروش کالای ایرانی اشاره کرد، زیرا که تقریباً ۹۸ درصد از محصولاتی که در تمامی شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به فروش می‌رسد کالای ایرانی است.
در راستای نامگذاری سال ۹۹ تحت عنوان جهش تولید تلاش خود را در راستای حمایت از محصولات داخلی و تولید کننده‌ها به کار بسته‌ایم.

امید است که در ادامه نیز بتوانیم این مسیر را با موفقیت ادامه دهیم و ارزش پایداری را در حوزه عرضه کالا و خدمات برای همشهریان به ارمغان بیاوریم.

 

*** رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه

 

وی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح این فروشگاه‌ها، بیان کرد:
این سطح از عملکرد مجموعه در دورانی که ویروس کرونا جان مردم را تهدید می‌کند بسیار حائز اهمیت است لیکن یکی از خط قرمزهای مجموعۀ ما حفظ جان همکاران و مشتریان است که در فروشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند.
در این راستا ما سعی خود به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی را تا حد امکان کرده‌ایم و چه‌بسا سخت گیری‌هایی نیز کرده‌ایم که سبب دلخوری تعدادی از افراد شد، اما این امر از آن جهت ارزشمند بود که فردی دچار بیماری و مشکل نشود.

 

* ** کمپین حراجستون رفاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در پایان ضمن درخشان دانستن کارنامه رفاه به شروع کمپین حراجستون مهر تا آبان این فروشگاه‌ها اشاره و اظهار داشت:
هر ماه ۶ روز را در قالب کمپین حراجستون در نظر گرفته‌ایم تا بتوانیم تخفیفات حجمی و ارزشمندی را به هموطنانمان ارائه کنیم.

خوشبختانه از این امر استقبال خوبی شده است و هم‌اکنون کمپین حراجستون مهر را تا سوم آبان ماه ادامه خواهیم داد و کماکان امیدواریم که بتوانیم خدمات شایسته و با کیفیتی را به مراجعین گرامی عرضه کنیم.

 

در پایان می‌توانید ویدیو مصاحبه اختصاصی خبرنگار خبرگزاری صنایع با مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه را مشاهده نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول