کد خبر:227578
پ
قرعه کشی ثبت نام کنندگان ایران خودرو
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

افزایش ۱۰۰ هزار دستگاهی تولید ایران خودرو در ۷ ماهه سال جاری 

تولید گروه صنعتی ایران خودرو در هفت ماهه سال ۹۹  نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش حدود ۱۰۰ هزار دستگاهی را تجربه کرده است.

تولید گروه صنعتی ایران خودرو در هفت ماهه سال ۹۹  نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش حدود ۱۰۰ هزار دستگاهی را تجربه کرده است.

 

*** افزایش تولید ایران خودرو 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال جاری تا روز پایانی مهرماه، رشد ۵۵ درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ را به ثبت رسانده است.

در این بازه زمانی بیش از ۲۷۸ هزار دستگاه خودرو تولید شده که حدود ۱۰۰ هزار دستگاه بیش‌تر از مدت مشابه سال ۹۸ است.

این دستاورد در شرایط جنگ اقتصادی توفیق مهمی در صنعت خودروسازی کشور است و همراهی زنجیره تامین و همدلی مدیران و مجموعه کارگران سبب شده تا ایران خودرو بتواند شرایط تحریمی را به نفع خود تغییر دهد.

رونق تولید در شرایطی ایجاد شده که تولید ایران‌خودرو در سال ۹۷ و اوایل سال ۹۸ افت قابل ملاحظه ای یافته بود و از نیمه‌ سال ۹۸ دوباره اوج گرفته است.

 

*** شیوع بیماری کووید ۱۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شیوع بیماری کووید ۱۹ از جمله موانع و مشکلاتی بوده که در ایران خودرو به بهترین شکل مدیریت شده و ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، چرخ خطوط تولید به دست توانمند کارگران با قدرت می‌چرخد.

یقینا ادامه روند فعلی، حفظ تولید و دستیابی به اهداف تعیین شده در سال جهش تولید، نیازمند اتخاذ تدابیر لازم از سوی نهادها و سازمان‌های حامی در تامین نقدینگی، تخصیص ارز و رفع موانع موجود در تولید خواهد بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول