کد خبر:227327
پ
۱۳۹۹۰۵۳۱۱۱۲۱۲۰۵۵۱۲۰۹۹۷۳۰۴
رییس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس:

افزایش قیمت بلیت هواپیما تخلف است/ بررسی تخلفات در مجلس

رییس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما تخلف است از ورود این کمیته به موضوع افزایش چشمگیر قیمت‌ها خبر داد.

رییس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما تخلف است از ورود این کمیته به موضوع افزایش چشمگیر قیمت‌ها خبر داد.

 

*** استفاده از ظرفیت ۶۰ درصدی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رحمت‌الله فیروزی پوربادی از ورود کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس به پرونده افزایش چشمگیر قیمت بلیت هواپیما خبر داد و اظهار داشت:

مدیران شرکت‌های هواپیمایی اعلام می کنند به دلیل افزایش نرخ ارز،گرانی تجهیزات هواپیما و مصوبه اخیر کمیته مقابله با ویروس کرونا برای استفاده از ظرفیت ۶۰ درصدی هواپیما، پروازهای هوایی با قیمت کنونی امکان پذیر نیست.

 

*** قیمت بلیت هواپیما

 

وی با اعلام اینکه ایرلاین ها تا زمان تعیین تکلیف پرونده نرخ بلیت هواپیما، مجاز به افزایش قیمت پروازهای هوایی نیستند، یادآور شد:‌

نشست ویژه کمیته حمل و نقل با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس کمیسیون عمران مجلس و مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی اواسط هفته آینده برای بررسی مسئله افزایش قیمت بلیت برگزار می‌شود.

در این نشست بر اساس شرایط اقتصادی کشور، وضعیت ایرلاین‌ها و منافع مصرف کننده درباره نرخ بلیط تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

*** رسیدگی مجلس به تخلفات 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس در پایان با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره افزایش چراغ خاموش قیمت بلیت، افزود:

این کار تا زمان تصمیم‌گیری تخلف است و مجلس آمادگی دارد مستندات این موضوعات را دریافت و مورد رسیدگی قرار دهد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول