کد خبر:227179
پ
تعطیلی نمایشگاه‌ها
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران:

جایگاه شاخص نمایشگاه تاسیسات ایران در میان نمایشگاه‌های تخصصی قاره آسیا

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ممتاز نمایشگاه تاسیسات ایران در میان نمایشگاه‌های تخصصی قاره آسیا خبر داد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ممتاز نمایشگاه تاسیسات ایران در میان نمایشگاه‌های تخصصی قاره آسیا خبر داد.

 

*** اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین زاده از رشد کمی و کیفی تولیدات متنوع ایرانی در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات سرمایشی و گرمایشی خبر داد و، اظهار داشت:

 توجه به فناوری های جدید، تبادل دانش فنی و اطلاعات روز بین زنجیره تولید و مصرف با ایجاد فرصت های تازه سرمایه گذاری، توسعه بازارهای داخلی و خارجی با کالاها و اقلام باکیفیت رقابتی از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه تخصصی است.

این نمایشگاه تجهیزات فنی و پیشرفته جدید، ظرفیت های بالای صنایع ایرانی، ابداعات و نوآوری های متخصصان ایرانی را در معرض دید اهل فن می گذارد.

وی در رابطه با اینکه  تولیدکنندگان ایرانی در تراز تولید کننده های جهانی هستند، افزود:

تولیدکنندگان ایرانی در تراز تولید کننده های جهانی هستند که با ارتقای کیفیت، نام و اعتبار و برندسازی در سطح دنیا شناخته و عرضه می شوند.

یکی از راههای دستیابی به پیشرفت در این حوزه، معرفی و شناساندن توانایی های فنی، تولیدی و صنعتی با کیفیت جهانی با پیشرفته ترین روشهای تولید در نمایشگاه های تخصصی سالیانه می باشد.

 

***  صنعت تاسیسات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در پایان با تاکید بر اینکه صنعت ساختمان و الگوهای نوین ساختمان سازی مدرن از تاثیر بالای صنعت تاسیسات ایرانی و سیستم های نوین سرمایشی و گرمایشی تاثیر پذیر است، اظهار داشت:

یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین صنایع با ارزش افزوده که تاثیر بسزایی در بهبود، آسایش و کیفت زندگی را دارد، صنعت تاسیسات است.

شایان به ذکر است، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی از۳۰ مهرماه بمدت ۴ روز با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برای مهندسان و متخصصان برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول