کد خبر:227069
پ
کشاورز
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل فروشگاه زنجیره‌ای رفاه:

افتتاح ۱۴۰ فروشگاه زنجیره‌ای رفاه جدید در سال ۹۹/ رفاه در مسیر توسعه و حمایت از تولید ملی

مدیر روابط عمومی امور بین الملل فروشگاه زنجیره‌ای رفاه با اشاره به اینکه مجموعه متبوعش توسعه و حمایت از تولید ملی را در دستور کار دارد از افتتاح ۱۴۰ فروشگاه جدید در سراسر کشور خبر داد.

مدیر روابط عمومی امور بین الملل فروشگاه زنجیره‌ای رفاه با اشاره به اینکه مجموعه متبوعش توسعه و حمایت از تولید ملی را در دستور کار دارد از افتتاح ۱۴۰ فروشگاه جدید در سراسر کشور خبر داد.

 

*** فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در مسیر توسعه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شاهرخ کشاورز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری پیرامون فعالیت مجموعه متبوع خود، اظهار داشت:

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای رفاه، از جمله معدود برندهایی است که در همه استان‌ها دارای نمایندگی و فروشگاه است و یک پوشش سراسری را برای ارائه خدمات به هموطنان ایجاد کرده است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه مجموعه فروشگاههای زنجیره‌ای رفاه در مسیر توسعه قرار دارد، گفت:

از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۴۰ شعبه جدید در سراسر کشور افتتاح کردیم و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری ۱۰۰ شعبه دیگر نیز افتتاح و در مجموع تعداد شعب جدید رفاه در سال ۹۹ به ۱۴۰ شعبه برسد.

 

*** حمایت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از تولید ملی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع مدیر روابط عمومی و امور بین الملل فروشگاه زنجیره‌ای رفاه در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به شعار سال جاری مبنی بر کاهش تولید و حمایت از تولید داخل؛ بیان داشت:

فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در سال جهش تولید و در راستای لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، حمایت از تولیدکنندگان داخلی را در دستور کار  قرار داد و تلاش کرد حجم زیادی از محصولات قابل ارائه در فروشگاه‌های خود را از تولیدات داخلی با کیفیت تامین کند و در این راستا با راه‌اندازی ۱۴۰ فروشگاه جدید، حجم زیادی از تو دست تولیدکنندگان داخلی را برای فروش عرضه خواهد نمود.

فروشگاه زنجیره‌ای رفاه در موقع با اقداماتی که انجام داده است دو دغدغه تولیدکنندگان را را در حوزه تبلیغات و بازاریابی تا حد زیادی رفع نموده است و به تکیه گاهی مطمئن برای آن‌ها در حوزه فروش تبدیل شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول