کد خبر:227084
پ
قانون ورود موقت میوه موضوع جدیدی نیست
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

اختلاف قیمت ۷ هزار تومانی گوجه فرنگی از میدان مرکزی تا مغازه

درحالی که هر کیلوگرم گوجه در میدان مرکزی تهران ۷ تا ۱۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است، قیمت این محصول در سطح شهر ۱۲ تا ۱۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.

درحالی که هر کیلوگرم گوجه در میدان مرکزی تهران ۷ تا ۱۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است، قیمت این محصول در سطح شهر ۱۲ تا ۱۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

*** قیمت انواع میوه و تره بار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه تهران اعلام شد.

این نرخهای ملاک قیمت گذاری انواع میوه در سطح شهر هستند و خرده فروشان میتوانند حداکثر ۳۰ درصد به این قیمتها اضافه کنند.

قیمت هر کیلوگرم انار در میدان مرکزی میوه و تره ۷ تا ۱۱ هزار تومان، انگور بی دانه قرمز ۱۰ تا ۱۶ هزار تومان، خرما ۵ تا ۱۱ هزار تومان،  خیار ۴ تا ۷ هزار تومان، انواع سیب ۷ تا ۱۲ هزار تومان، انواع گلابی ۱۵ تا ۲۸ هزار تومان، لیمو شیرن ۷ تا ۱۰ هزار تومان، کیوی ۸ تا ۱۳ هزار تومان، انواع نارنگی ۳ تا ۹ هزار تومان و انواع هلو ۵ تا ۱۲ هزار تومان است.

انواع پیاز ۴ تا ۶ هزار تومان،  سیب زمینی هزار و ۷۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و گوجه فرنگی ۶ تا ۱۰ هزار تومان در میدان مرکزی میوه و  تره بار تهران به فروش می رسد.

 

*** میوه در بازار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با وجود اینکه زمان نوبرانه بودن برخی از میوه‌های تابستانه گذشته است اما قیمت‌ها در بازار بالاست به طوری که برخی میوه‌ها ۵ تا ۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شده‌اند به طوری نرخ عمده فروشی انواع میوه حدود ۵ تا ۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

با اعلام نرخ عمده فروشی انواع میوه و تره بار برای فروش در میدان مرکزی میوه تهران در فاصله زمانی ۹ تا ۱۵ تیر ماه سال جاری، این نرخ‌ها ملاک قیمت‌گذاری انواع میوه در سطح خرده فروشی‌های سطح شهر است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول