کد خبر:226277
پ
سایپا
قائم مقام مدیرعامل سایپا:

رونمایی از بسته حمایتی رونق کسب و کار نمایندگی‌های مجاز سایپا

قائم مقام مدیرعامل سایپا از رونمایی از بسته حمایتی رونق کسب و کار نمایندگی‌های مجاز سایپا خبر داد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا از رونمایی از بسته حمایتی رونق کسب و کار نمایندگی‌های مجاز سایپا خبر داد.

 

*** بسته حمایتی رونق کسب و کار نمایندگی‌های مجاز سایپا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مجید باقری ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت:

با وجود تنگناهای اقتصادی داخلی، تحریم‌های اقتصادی بین المللی و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، گروه خودروسازی سایپا در ماه های اخیر دستاوردهای ارزشمندی کسب کرده که کاهش معوقات با هدف به روز شدن تحویل خودرو به مشتریان و استقرار نظام جامع برنامه ریزی هوشمندانه در فروش از جمله مهم‌ترین آن‌ها به شمار می آید.

در زمینه تولید و توسعه محصول نیز خروج پراید از خط تولید، عرضه مدل هایی جدید از محصولات جاری و طراحی و تولید خودروهایی جدید از شاخص‌ترین اقدامات‌سایپا در دو سال گذشته است.

تلاش برای تثبیت و ارتقا سطح خدمات پس از فروش نیز یکی دیگر از اهدافی بود که محقق شده و این مهم، میسر نمی شد جز با همراهی و همکاری شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور.

به دلیل بحران تولید اواخر سال ۹۷ که تعادل عرضه و تقاضا در دو سال گذشته را بر هم زده، در برنامه فروش کل نمایندگی های اختلال جدی ایجاد شد اما با یک نگاه ملی و متعهدانه، این عزیزان  به ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش پرداختند و از این جهت نیز شایسته قدردانی هستند.

در مراسمی که امروز برگزار می‌شود، با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، علاوه بر تجلیل از پیشکسوتان نمایندگی‌های مجاز سایپا، بسته حمایتی جدیدی برای شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش رونمائی و تشریح خواهد شد تا گامی در جهت رونق کسب و کار این همکاران عزیز گروه خودروسازی سایپا برداشته شود.

 

*** محورهای اصلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قائم مقام مدیرعامل سایپا در پایان با بیان اینکه محورهای اصلی بسته حمایتی رونق کسب و کار شبکه نمایندگی‌های گروه سایپا در پنج هفته آینده در پنج منطقه کشوری به صورت مویرگی برای تمامی نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور تشریح خواهد شد، افزود:

تمامی فعالان شبکه فروش و خدمات پس از فروش، شرکای استراتژیک گروه‌سایپا به شمار می آیند و  پیشکسوتانی که امروز به نمایندگی از  آن‌ها مورد تجلیل قرار می‌گیرند، عزیزانی هستند که بالغ بر سه دهه با سایپا همکاری داشته‌اند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول