کد خبر:226232
پ
۱۲۱۳۰۶۳۰_۷۹۲
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت انواع یخچال فریزر در بازار تهران چقدر است؟

روند صعودی قیمت‌ انواع یخچال فریزر از ابتدای سال تاکنون بسیار سریع و خیره‌کننده بوده و سبب شده تا قدرت خرید مشتریان کاهش یابد.

روند صعودی قیمت‌ انواع یخچال فریزر از ابتدای سال تاکنون بسیار سریع و خیره‌کننده بوده و سبب شده تا قدرت خرید مشتریان کاهش یابد.

 

*** قیمت انواع یخچال فریزر 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،قیمت یخچال‌های سایدبای‌ساید نیز در بازار فعلی قابل توجه است.

به طوری که برند اسنوا با نرخ‌هایی مانند ۲۹میلیون ، ۳۲میلیون، ۴۰میلیون و حداکثر ۴۱میلیون و ۷۰۰هزار تومان عرضه می‌شود.

البته قیمت یخچال‌های دوقلو در برندهای مختلف از حداقل ۱۲ میلیون و ۸۰۰هزار تومان (پارس) و ۱۴میلیون و ۲۰۰هزار تومان (آنتیک) شروع و به حداکثر ۳۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان (آنتیک) ختم می‌شود.

در این میان مارک‌هایی مانند سیلور ۱۵میلیون تومان، بنس ۲۳میلیون و ۲۰۰هزار تومان، یخساران ۱۴میلیون و ۴۰۰هزار تومان، امرسان ۱۸میلیون و ۳۰۰هزار تومان، الکترواستیل ۱۹میلیون و ۸۰۰هزار تومان، دیپوینت ۲۲میلیون و ۵۰۰هزار تومان، بنس ۲۳میلیون و ۶۰۰هزار تومان و هاردستون ۲۶میلیون و ۷۰۰هزار تومان فروخته می‌شود.

به گفته فروشندگان بازار لوازم خانگی برخی از یخچال‌ها از اقبال بیشتری برخوردار بوده و در میان خریداران دارای طرفدار بیشتری هستند که شاید بتوان قیمت مناسب آنها را دلیل مهم این مساله به‌شمار آورد.

 

*** ارزان‌ترین یخچال بازار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ارزان‌ترین یخچال بازار ایستکول در دو مدل با نرخ‌های ۳میلیون و ۴۰۰هزار و ۴میلیون تومان محبوب‌ترین کالای بازار هستند.

پس از آن فیلور با ۴میلیون و ۸۰۰هزار تومان، پارس ۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان،آنتیک  و امرسان ۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان است.

امرسان ۷میلیون و ۸۰۰هزار تومان، ایکس ویژن ۱۱میلیون و ۳۰۰هزار تومان، سام ۱۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان و توشیبا با حداکثر قیمت این لیست به مبلغ ۲۵میلیون و ۵۰۰هزار تومان عنوان پرفروش‌ترین یخچال‌های بازار را از آن خود کرده‌اند.

 

 

یخچال

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول