کد خبر:225819
پ
برگزاری قرعه کشی محصولات ایران خودرو
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو

قرعه‌کشی مرحله پنجم فروش فوق‌العاده و همچنین پیش فروش یکساله ایران خودرو با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی برگزار شد.

قرعه‌کشی مرحله پنجم فروش فوق‌العاده و همچنین پیش فروش یکساله ایران خودرو با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی برگزار شد.

 

*** آغاز مراسم قرعه‌کشی ۱۲ محصول ایران خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مرحله پنجم قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو از ۲۲ مهر آغاز شد و ۲۵ مهر نیز به پایان رسید و اکنون با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در سالن اجتماعات سازمان فروش ایران خودرو، قرعه‌کشی برای تعیین نفرات برگزیده برگزار شد.

در طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو، ۳ میلیون و ۴۸۵ هزار و ۵۹۷ نفر برای تحویل ۹ هزار و ۴۵۰ خودرو ثبت نام کرده بودند.

در طرح پیش فروش ۸ محصول ایران خودرو نیز، ۷۱۵ هزار و ۵۵ نفر برای ۲۲ هزار دستگاه خودرو نام نویسی کرده بودند و اسامی منتخبان اصلی، پس از تایید دستگاه‌های نظارت، از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir منتشر خواهد شد.

همچنین به نفرات برگزیده قرعه‌کشی پیامک نیز ارسال خواهد شد.

 

*** عرضه ۴ محصول در طرح فروش فوق‌العاده

در این مرحله قرعه‌کشی، در طرح فروش فوق‌العاده، ۴ هزار و ۷۲۵ نفر و در طرح پیش فروش یک ساله ۱۱ هزار نفر به عنوان نفرات رزرو تعیین می‌شوند تا در صورت انصراف نفرات اصلی، جایگزین شوند.

ایران خودرو در این مرحله، ۲ طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز و پیش فروش یک ساله هشت محصول را به صورت همزمان به اجرا گذاشت.

در طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول، پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال ایکس عرضه شد.

در برنامه پیش فروش یک ساله نیز هشت محصول شامل پارس با موتور تی یو ۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس عرضه شد.

نفرات برگزیده این طرح از زمان اعلام اسامی بر اساس بخشنامه پنج روز فرصت دارند، تا نسبت به پرداخت وجه و تکمیل مدارک و وجه، اقدام کنند و در غیر این صورت، نفرات رزرو جایگزین نفرات اصلی خواهند شد.

در مرحله پنجم فروش فوق‌العاده ایران خودرو، مشتریان برای تحویل چهار محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال. ایکس با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز ثبت‌نام کرده‌اند.

در طرح پیش‌فروش یک ساله نیز هشت محصول شامل پارس با موتور تی. یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال. ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس عرضه شده است، خودرو‌های این طرح در تیر و مرداد ۱۴۰۰ براساس قیمت روز تحویل متقاضیان خواهد شد.

 

*** مهلت ۵ روز برای واریز وجه خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پس از قرعه‌کشی و تایید فرآیند آن توسط نمایندگان نهاد‌های ناظر، مشخصات پذیرفته‌شدگان در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت، نتایج از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز اعلام خواهد شد.

با اعلام نتایج، پذیرفته‌شدگان هر دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه خودرو طبق بخشنامه منتشر شده اقدام کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول