کد خبر:225608
پ
مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد

قرعه‌کشی پنجمین مرحله فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو ۲۷ مهر با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود.

قرعه‌کشی پنجمین مرحله فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو ۲۷ مهر با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود.

 

*** قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مرحله پنجم فروش فوق‌العاده و همچنین پیش فروش یکساله ایران خودرو از ۲۲ مهر آغاز و ۲۵ مهرماه به پایان رسید.

قرعه‌کشی پنجمین مرحله فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات‌ایران خودرو ۲۷ مهر با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود.

اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک به منتخبان اعلام خواهد شد.

ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، ۲ طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز و پیش فروش یک ساله هشت محصول را به صورت هم زمان به مدت سه روز به اجرا گذاشته است.

 

*** مهلت ۵ روز برای پرداخت وجه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در فروش فوق‌العاده چهار محصول‌ایران خودرو، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال. ایکس عرضه شده است.

در برنامه پیش‌فروش یک ساله نیز هشت محصول شامل پارس با موتور تی. یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال. ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس عرضه شده است و زمان تحویل خودرو‌ها در این طرح تیر و مرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است.

پذیرفته‌شدگان این دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخش نامه، نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید