اخبار برگزیده

کد خبر:222410
پ
فیروزی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بازار فولاد و خودرو ساماندهی می‌شود

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح‌های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح‌های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد.

 

*** سازماندهی بازار فولاد و خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حجت‌اله فیروزی از تدوین طرح‌های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد و اظهار داشت:

در دو روز گذشته، جلسات متعددی با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن، معاونت امور معدن و صنایع معدنی، معاونت صنایع وزارت صنعت، نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، خودروسازان و ستاد تنظیم بازار به منظور احصا راهکار‌های مورد نیاز برای منطقی کردن قیمت خودرو و فولاد برگزار شد.

 

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی در ادامه، افزود:

در این جلسات راهکار‌های ساماندهی بازار خودرو و فولاد که در شرایط کنونی گرانی این محصولات به یکی از چالش‌های نظام اقتصادی تبدیل شده، مورد بررسی قرار گرفت.

هشدار سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن معادن، سرمایه گذاران در بازار خودرو زیان می‌کنند.

 

*** محتکران خودرو

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان پیرامون هشدار به محتکران خودرو، اظهار کرد:

با اجرایی کردن راهکار‌های مشترک مجلس و دولت در راستای منطقی کردن قیمت خودرو و فولاد نه تنها این سوداگران و محتکران نمی‌توانند سودی به دست آورند بلکه متضرر می‌شوند.

از آنجایی که راهکار‌های مشترک مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد به شدت بر قیمت این دو محصول اثرگذار است، مردم نباید به این بازار‌ها به عنوان محلی برای سرمایه‌گذاری توجه کنند، بلکه محتکران باید هرچه سریعتر خودرو‌های خود را به بازار عرضه کنند تا از زیان خود جلوگیری کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول