کد خبر:220860
پ
شمش فولاد
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

رشد ۱۱ درصدی تولید فولاد ایران با وجود تحریم‌+ جدول

انجمن جهانی آهن و فولاد از رشد ۱۱.۳ درصدی تولید فولاد ایران در ۸ ماهه نخست سال جاری میلادی و افت قابل توجه تولید آن در کشورهای صنعتی خبر داد.

انجمن جهانی آهن و فولاد از رشد ۱۱.۳ درصدی تولید فولاد ایران در ۸ ماهه نخست سال جاری میلادی و افت قابل توجه تولید آن در کشورهای صنعتی خبر داد.

 

*** رشد ۱۱ درصدی تولید فولاد 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۱۱٫۳ درصدی تولید فولادایران در ۸ ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

تولید فولادایران که در ۸ ماه نخست سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۱۶٫۷۳۹ میلیون تن گزارش شده بود در ۸ ماه نخست ۲۰۲۰ به ۱۸٫۶۲۵ میلیون تن افزایش یافته است.

رشد ۱۱٫۳ درصدی تولیدفولاد ایران طی این مدت با وجود تحریم های آمریکا در حالی است که بسیاری از کشورهای صنعتی تحت تاثیر شیوع کرونا با کاهش شدید تولیدفولاد خود مواجه شده اند.

 

*** افت تولید 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تولید فولاد آمریکا در ۸ ماهه نخست سال جاری میلادی افت ۱۹٫۸ درصدی داشته است و تولیدفولاد آلمان در این دوره ۱۶٫۵ درصد، فرانسه ۲۷٫۶ درصد، انگلیس ۵٫۷ درصد، کانادا ۱۶٫۵ درصد، ژاپن ۱۹ درصد، عربستان ۱۸٫۳ درصد، قطر ۴۷٫۱ درصد و هند ۱۸٫۸ درصد افت داشته است.

کل تولیدفولاد جهان در ماه‌های ژانویه تا اوت امسال با کاهش ۴٫۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به ۱۱۸۷ میلیون تن رسیده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول