کد خبر:220859
پ
معدن و صنایع معدنی
دبیر جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی:

برگزاری هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در ۱۸ آبان

دبیر جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی از برگزاری هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در ۱۸ آبان ۹۹، خبر داد.

دبیر جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی از برگزاری هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در ۱۸ آبان خبر داد.

 

*** برگزاری هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، غلامرضا ملاطاهری در خصوص برگزاری هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در سال ۹۹، اظهار داشت:

هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با شعار بهره‌وری، بنیان رقابت‌پذیری در اقتصاد مقاومتی در ۱۸ آبان ۹۹ برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه افزود:

هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع‌معدنی ایران به منظور تقدیر از شرکت‌های بهره‌ور بخش معدن و صنایع‌معدنی و همچنین معرفی پروژه‌های بهبود بهره‌وری برتر در ۱۸ آبان برگزار می‌شود.

 

*** ارزیابی و انتخاب شرکت‌های برتر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر جایزه بهره‌وری معادن و صنایع‌معدنی ایران در پایان به نحوه ارزیابی و انتخاب شرکت‌های برتر اشاره و خاطر نشان کرد:

شرکت‌های برتر، از بین ۶۰ شرکت ثبت‌نام شده در جایزه بهره‌وری انتخاب می‌شوند، همچنین پروژه‌های برتر از میان بیش از ۷۰ پروژه ارسال شده به دبیرخانه انتخاب شده‌اند.

در فرآیند سال ۹۹، بیش از ۱۲۰ ارزیاب با دبیرخانه همکاری داشته‌اند و با توجه به شیوع کرونا، برای اولین بار با همکاری شرکت‌ها و ارزیابان، بسیاری از شرکت‌ها به صورت مجازی و از طریق ویدیو کنفرانس ارزیابی شده‌اند.

 

*** همایش بهره‌وری معادن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، طی سنوات گذشته در همایش بهره‌وری معادن و صنایع‌معدنی ایران، از شرکت‌های بهره‌ور بخش معدن ‌و صنایع‌معدنی، پایان نامه‌های برتر در بخش معدن‌ و صنایع‌معدنی و پروژه‌های برتر بهبود بهره‌وری در شرکت‌های بخش معدن و صنایع‌معدنی تقدیر‌ می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول