کد خبر:220762
پ
ضیغمی
مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت مس:

مس‌آباد را پس از این در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مدیر گروه روابط‌ عمومی شرکت مس عنوان کرد، مجله مس‌آباد را پس از این می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مدیر گروه روابط‌ عمومی شرکت مس عنوان کرد، مجله مس‌آباد را پس از این می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

 

*** مس‌آباد 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حیدر ضیغمی با اشاره به این‌که مجله کودک‌ونوجوان مس‌آباد ضمیمه دوماهنامه عصر مس، رسانه مکتوب صنعت مس ایران است، گفت:

پس از این، فرزندان کودک‌ونوجوان کارکنان و بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران و همه علاقه‌مندان حوزه کودک‌ونوجوان می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی نیز مس‌آباد را دنبال کنند.

 

وی با بیان این‌که مس‌آباد در راستای رهنمودهای مدیرعامل شرکت مس در زمینه ضرورت تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی نسبت به ذی‌نفعان و خانواده‌های پرسنل منتشر می‌شود، افزود:

حضور مس‌آباد در شبکه‌های اجتماعی فرصتی است برای ایجاد ارتباط بیشتر، بهتر و آسان‌تر با خانواده‌های پرسنل و بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران و ایجاد ارتباطی صمیمی با والدین و فرزندان خانواده بزرگ صنعت مس که در اعتلای این صنعت بزرگ و توسعه آن نقشی اساسی دارند.

معرفی هرچه بیشتر مجله مس‌آباد و همچنین ایجاد امکان دسترسی بهتر به نوشته‌ها و آثار کودکان‌ونوجوانان برای مجله از دیگر اهداف حضور مس‌آباد در شبکه‌های اجتماعی است.

 

*** موضوعات متنوع صفحات مجازی مس‌آباد

 

مدیر گروه روابط‌ عمومی شرکت مس در پایان همچنین به بخش‌ها و موضوعات متنوع صفحات مجازی مس‌آباد اشاره کرد و ادامه داد:

معرفی کتاب، شعرخوانی، قصه‌گویی، آثار ادبی، کاردستی، مسابقه، معرفی‌ها و… ازجمله موضوعاتی است که خوانندگان مجله می‌توانند در فضای مجازی مس‌آباد دنبال کنند. همچنین مخاطبان می‌توانند تصاویر نقاشی‌ها، نوشته‌ها، کاردستی‌ها، فیلم‌ها و سایر آثار زیبای خود را ازطریق این شبکه‌های مجازی با ما به اشتراک بگذارند.

 

*** آدرس سایت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است از این پس مجله کودک‌ونوجوان مس‌آباد در آدرس‌های https://t.me/mesaabaad و http://www.instagram.com/mesaabaad برای عموم علاقه‌مندان قابل دسترسی است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول